Brzeszczot do drewna S 644 D BOSCH

  • Producent: BOSCH
  • Kod producenta: 2608650551-1
  • Dostępność: Jest w magazynie
    Czas realizacji: Od 24 do 48 godzin
  • szt.
  • Cena netto: 6,50 zł 8,00 zł

Opis


Brzeszczot do cięcia drewna, płyt drewnianych oraz tworzyw sztucznych Top for Wood S 644 D BOSCH Professional

Firma BOSCH jako największy na świecie producent brzeszczotów do wyrzynarek i pił szablastych posiada prawie 80% udziału w rynku brzeszczotów. Wszędzie na świecie brzeszczoty firmy BOSCH wyznaczają najwyższy standard jakości i wykonania: są bardzo wydajne i trwałe, a przy tym należą do najchętniej kupowanych. W zależności od profilu wymagań różnią się szybkością pracy, jakością obróbki, precyzją, stabilnością, czy wiernym oddawaniem kątów podczas cięcia.

Cztery różne technologie wykonania:

HCS: stal narzędziowa węglowa do obróbki materiałów miękkich jak drewno, płyty pilśniowe laminowane tworzywem, czy tworzywa sztuczne.
HSS: hartowana stal szybkotnąca do zastosowań w twardych materiałach, takich jak: metale, metale kolorowe i aluminium.
Bimetal (BiM): bardzo elastyczne połączenie stali szybkotnącej i stali wysokowęglowej, wyjątkowo giętkie brzeszczoty bimetalowe stosuje się tam gdzie istnieje ryzyko złamania chwytu, ich trwałość jest dwukrotnie wyższa od brzeszczotów HSS i dziesięciokrotnie wyższa od brzeszczotów HCS.
HM (węglik spiekany - widia): brzeszczoty z węglików spiekanych są bardzo wydajne, przeznaczone są do cięcia tworzyw sztucznych wzmacnianych włóknem szklanym, gazobetonu, czy nawet do cięcia stali nierdzewnej, brzeszczoty z nasypem HM tną również materiały abrazyjne, takie jak płytki ceramiczne bardzo twarde tworzywa czy cegły i beton komórkowy.

Cztery różne kształty listwy tnącej (zębów):

Zęby frezowane, rozwarte: zapewniają wykonanie cięć zgubnych przy bardzo dużej prędkości pracy w twardym i miękkim drewnie, aluminium, tworzywach sztucznych i metalach kolorowych
Zęby frezowane, falowane: przeznaczone do bardzo dokładnych cięć prostoliniowych w twardym i miękkim drewnie, sklejce, aluminium, stali, tworzywach sztucznych i metalach kolorowych
Zęby szlifowane, rozwarte: przeznaczone do bardzo szybkich cięć w drewnie
Zęby i boki szlifowane: przeznaczone do bardzo czystych i precyzyjnych cięć, krawędź tnąca nie posiada wyszczerbień – cięcie drewna i wszelkich materiałów drewnopodobnych oraz tworzyw sztucznychRodzaj cięcia - Łatwe i czyste cięcie (bez wyszczerbień) Clean Cut, cięcie prostoliniowe.
Cechy szczególne - Grubość cięcia – do 100 mm. Cięcie drewna konstrukcyjnego, drewna masywnego i boazerii do 100 mm, płyt wiórowych, płyt OSB i płyt MDF do 60 mm, sklejki i tworzyw sztucznych do 100 mm. Bardzo ostre szlifowane zęby.
Brzeszczot przeznaczony jest do cięcia w takich materiałach jak:
– drewno 
– płyty drewniane
– boazeria
– płyty wiórowe
– płyty OSB i MDF
– sklejka
– tworzywa sztuczne
Brzeszczoty firmy BOSCH z chwytem typu S pasują do pił szablastych najbardziej znanych producentów na świecie:
BOSCH (wszystkie modele pił szablastych z serii GSA i PSA)
SKIL (wszystkie modele pił szablastych)
oraz
AEG, ATLAS COPCO, DEWALT, HILTI, HITACHI, MAKITA, METABO, PARKSIDE i inne.

Symbol handlowy: S611D
Seria handlowa: Top for Wood
Technologia wykonania: stal narzędziowa stopowa (HCS)
Typ chwytu: S ½"
Kształt części tnącej: zęby szlifowane, rozwarte
Długość części tnącej: 125 mm
Długość całkowita: 150 mm
Podziałka zębów: 4,3 mm / 6 TPI