Bit tytanowy PZ 2 Max-Grip BOSCH

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: BOSCH
  • Kod producenta: 2607002491
  • Dostępność: Jest w magazynie
  • szt.
  • Cena netto: 3,66 zł 4,50 zł

Opis


Profesjonalna tytanowa końcówka wkręcająca PZ 2 MAX-GRIP firmy BOSCH

Końcówki MAXgrip firmy BOSCH to jedne z najlepszych końcówek wkręcających na świecie. Dzięki nowym końcówkom wkręcającym MAXgrip firmy BOSCH wkręcanie śrub i wkrętów jest pewniejsze i bezpieczniejsze. Gwarantują to wyjątkowe właściwości ich powierzchni. Mikroporowatość powierzchni sprawia, że końcówka wczepia się i bardzo dobrze trzyma śrubę, czy wkręt.


Charakterystyka produktu


Końcówka przeznaczona jest do wkręcania wkrętów i śrub o średnicy od 3,5 mm do 5,5 mm

Zaleta 1: bardzo mocne i pewne osadzenie końcówki w każdej śrubie

Zaleta 2: wyjątkowa żywotność (do 5 razy dłuższa w porównaniu do tradycyjnych końcówek)

Dzięki specjalnej strefie skręcającej końcówki MAXgrip jeszcze lepiej przenoszą szczytowe wartości momentu obrotowego. Ułatwiają i przyspieszają wykonanie wszystkich prac związanych z wkręcaniem, a przy tym skracają czas pracy (oszczędność kosztów). 

Mikroporowatość powierzchni zapobiega ześlizgiwaniu się końcówki z łba śruby (zjawisko Cam-Out), rezultatem tego jest mocniejsze osadzenie końcówki w śrubie i szybsza i bezpieczniejsza praca.

Powłoka tytanowa (TiN) nadaje końcówkom wkręcającym wyjątkową twardość i sprawia, że narzędzia są w wysokim stopniu odporne na zużycie. Dlatego końcówki wkręcające MAXgrip wyróżniają się znacznie dłuższym okresem trwałości niż narzędzia niepowlekane.

Końcówki typu PZ (Pozidriv) – system wkręcania Pozidriv stanowi najbardziej zaawansowany system opracowany na bazie systemu wkręcania typu Philips, cztery dodatkowe małe skrzydełka wspomagają równomierne rozłożenie siły wkręcającej, co umożliwia przenoszenie większych momentów obrotowych.


Dane techniczne


Typ bita: PZ2 MaxGrip
Uchwyt: 1/4" 
Długość: 25 mm