Bit tytanowy PH 2 Max-Grip BOSCH

  • Producent: BOSCH
  • Kod producenta: 2607002488
  • Dostępność: Jest w magazynie
    Czas realizacji: Od 24 do 48 godzin
  • szt.
  • Cena netto: 3,66 zł 4,50 zł

Opis


Profesjonalna tytanowa końcówka wkręcająca PH 2 MAX-GRIP firmy BOSCH

Końcówki MAXgrip firmy BOSCH to jedne z najlepszych końcówek wkręcających na świecie. Dzięki nowym końcówkom wkręcającym MAXgrip firmy BOSCH wkręcanie śrub i wkrętów jest pewniejsze i bezpieczniejsze. Gwarantują to wyjątkowe właściwości ich powierzchni. Mikroporowatość powierzchni sprawia, że końcówka wczepia się i bardzo dobrze trzyma śrubę, czy wkręt.


Charakterystyka produktu


Końcówka przeznaczona jest do wkręcania wkrętów i śrub o średnicy od 3,5 mm do 5,5 mm

Zaleta 1: bardzo mocne i pewne osadzenie końcówki w każdej śrubie

Zaleta 2: wyjątkowa żywotność (do 5 razy dłuższa w porównaniu do tradycyjnych końcówek)

Dzięki specjalnej strefie skręcającej końcówki MAXgrip jeszcze lepiej przenoszą szczytowe wartości momentu obrotowego. Ułatwiają i przyspieszają wykonanie wszystkich prac związanych z wkręcaniem, a przy tym skracają czas pracy (oszczędność kosztów). 

Mikroporowatość powierzchni zapobiega ześlizgiwaniu się końcówki z łba śruby (zjawisko Cam-Out), rezultatem tego jest mocniejsze osadzenie końcówki w śrubie i szybsza i bezpieczniejsza praca.

Powłoka tytanowa (TiN) nadaje końcówkom wkręcającym wyjątkową twardość i sprawia, że narzędzia są w wysokim stopniu odporne na zużycie. Dlatego końcówki wkręcające MAXgrip wyróżniają się znacznie dłuższym okresem trwałości niż narzędzia niepowlekane.

Końcówki typu PH (Philips) – system wkręcania w postaci rowka krzyżowego firmy Philips jest najbardziej popularny i wykorzystywany na całym świecie, jest to jeszcze jeden powód, by stosować wysokiej jakości wyroby firmy BOSCH produkowane przy wykorzystaniu specjalnych technologii utwardzania i najnowszej techniki produkcyjnej.


Dane techniczne


Typ bita: PH2 MaxGrip
Uchwyt: 1/4" 
Długość: 25 mm