Akumulatorowy sekator PRO PRUNER BOSCH 3x3,0Ah

 • Producent: BOSCH NIEBIESKI
 • Kod producenta: 06019K1023
 • Dostępność: Jest w magazynie
 • szt.
 • Cena netto: 995,12 zł 1 224,00 zł

Profesjonalne akumulatorowe nożyce ogrodowe Pro Pruner firmy BOSCH
wyposażone w bezszczotkowy silnik BRUSHLESS.


Narzędzia akumulatorowe firmy BOSCH to niezawodne i bardzo wytrzymałe narzędzia, nawet po upadku z wysokości 2 metrów na beton urządzenia te zachowują pełną sprawności i funkcjonalność. Należą do jednych z najlepszych tego typu urządzeń na rynku. Wykorzystywane są przez specjalistyczne firmy budowlane i remontowe na całym świecie. Ich innowacyjna koncepcja budowy gwarantuje maksymalną wytrzymałość i żywotność. Po raz pierwszy obudowa jest w całości oddzielona od jednostki napędowej. Tym samym obudowa nie pełni już funkcji podtrzymującej i w połączeniu z elastycznym materiałem Dura Shield stanowi perfekcyjną ochronę przed wszelkimi drganiami, udarami i uszkodzeniami.


NOWOŚĆ !!!

BEZSZCZOTKOWY SILNIK BRUSHLESS firmy BOSCH.

Akumulatorowe elektronarzędzia firmy BOSCH wyposażone w bezszczotkowe silniki z serii BRUSHLESS to najnowszej generacji narzędzia akumulatorowe spełniające najwyższe wymagania, przeznaczone są do ciężkich zadań oraz do prac pod dużym obciążeniem, a przy tym są bardzo trwałe, niezawodne i wytrzymałe.

Dzięki połączeniu silnika BRUSHLESS i akumulatora 12V BOSCH użytkownik otrzymuje o 50% większą szybkość cięcia oraz o 30% dłuższy czas pracy na jednym cyklu ładowania akumulatora.


Nożyce akumulatorowe ProPruner dzięki swoim niewielkim gabarytom są łatwe w transporcie i zawsze pod rękę, a przy tym bardzo poręczne i bardzo lekkie (zaledwie1,0 kg wraz z akumulatorem). Dzięki technologii litowo-jonowej są nie tylko kompaktowym, ale także ekstremalnie wydajnym urządzeniem. Nożyce mogą wykonać do 4.500 cięć na jednym akumulatorze.

Nożyce ProPruner zostały wyposażone w 2 akumulatory litowo-jonowe 12V typu PREMIUM o pojemności – 3,0Ah.

Akumulatory litowo-jonowe 12V / 3,0Ah BOSCH to akumulatory nie posiadające efektu pamięci oraz efektu samorozładowania, dodatkowo są odporne na nieregularne ładowanie (doładowywanie). Nawet po długim okresie nie używania są bardzo wydajne i zapewniają pełną gotowość do pracy. W każdej chwili można je doładowywać i nie ma obawy, że zostaną uszkodzone.

Sekator akumulatorowy ProPruner został wyposażony w najnowsze systemy przeciw przeciążeniowe – system elektronicznej ochrony ECP oraz system zarządzania energią cieplną.

System elektronicznej ochrony ECP (Electronic Cell Protection) firmy BOSCH dzięki któremu okres użytkowania akumulatora i silnika został wydłużony kilkukrotnie, chroni on akumulator i silnik przed przeciążeniem i przegrzaniem oraz zapobiega przed głębokim rozładowaniem akumulatora.

System zarządzania energią cieplną firmy BOSCH to system, który reguluje pracą urządzenia w przypadku zagrożenia przegrzaniem. Zapewnia optymalne odprowadzenie ciepła, obniża temperaturę akumulatora i w trakcie pracy chroni ogniwa przed nadmiernym nagrzaniem.

Sekator ProPruner jest równie wydajny jak typowe sekatory sieciowe, a przy tym bardziej poręczny, lekki i niezależny ponieważ nie posiada przewodu zasilającego. W wyposażeniu seryjnym znajduje się najnowszej generacji ładowarka sieciowa – model GAL 12V-10 BOSCH PROFESSIONAL.

Ładowarka GAL 12V-10 PROFESSIONAL firmy BOSCH to najnowsza ładowarka sieciowa z układem sterowania, dzięki któremu w ciągu 75 minut ładowania akumulator uzyskuje już 80% pojemności, a w ciągu 120 minut osiąga stan pełnego naładowania - 100% (podane czasy ładowania dla akumulatora o pojemności 2,0Ah).

Funkcja SLEEP MODE - zabezpiecza przed przypadkowym włączeniem urządzenia gwarantując wysokie bezpieczeństwo użytkownika. Aby aktywować funkcję należy wcisnąć włącznik i przytrzymać go przez 4 sekundy. Nóż zostanie zablokowany w pozycji zamkniętej. Aktywacja funkcji jest sygnalizowana krótkim sygnałem dźwiękowym i dioda LED zacznie migać.

Funkcja READY TO CUT - gotowość do cięcia. Aby uruchomić funkcję należy dwukrotnie krótko nacisnąć włącznik. Nóż zostanie ustawiony w pozycji do cięcia. Dioda LED przestanie migać i zacznie świecić światłem ciągłym.

Nowa generacja obudowy silnika w połączeniu z materiałem Dura Shield gwarantuje urządzeniu pełną sprawność i funkcjonalność nawet po upadku z wysokości 2 metrów na beton.

Bardzo ergonomiczna część chwytowa pokryta antypoślizgowym miękkim materiałem typu Softgrip gwarantuje wysokie bezpieczeństwo pracy i dużą wygodę obsługi, zapewnia optymalny kąt pomiędzy narzędziem, a obrabianym elementem, gwarantując przy tym precyzję podczas cięcia

Smukły kształt obudowy o niewielkim obwodzie w części chwytowej  pozwala na bardzo wygodną obsługę urządzenia jedną ręką

Dwa ostrza wykonane ze stali nierdzewnej zapewniają płynne i dokładne cięcia.

Łatwa wymiana ostrza tnącego umożliwia korzystanie z nożyc przez długi czas i zapewnia narzędziu długą żywotność.

Wbudowany wskaźnik stanu naładowania akumulatora który pokazuje stopień naładowania bądź rozładowania akumulatora.

Komplet narzędzi ręcznych (pokrętło, klucz nasadowy, końcówka wkrętarska) potrzebne do montażu i demontażu noża tnącego w zestawie z narzędziem.

 
 • Napięcie akumulatora 12V (litowo-jonowy)
 • Pojemność akumulatorów 3,0 Ah
 • Maksymalna średnica cięcia 25 mm
 • Liczba cięć na jednym ładowaniu do 4.500 cięć
 • Czas ładowania 75 minut (80% naładowania akumulatora)
 • Czas ładowania 120 minut (100% naładowania akumulatora)
 • Ciężar urządzenia z akumulatorem 1,0 kg
 • Nożyce akumulatorowe firmy BOSCH
 • 3 akumulatory 12 V 3,0Ah Li-Ion
 • Ładowarkę sieciową GAL 12V-10
 • Pokrętło grzechotkowe
 • Klucz nasadowy 13 mm
 • Klinga wkrętarska TORX 20
 • Instrukcje w języku polskim
 • Kartę gwarancyjną