Akumulatorowy sekator 55cm 20V 0430 SKIL 1x2,0Ah

 • Producent: SKIL
 • Kod producenta: GH1E0430AA
 • Dostępność: Jest w magazynie
 • szt.
 • Cena netto: 405,69 zł 499,00 zł

Akumulatorowy sekator do żywopłotów i krzewów model 0430 firmy SKIL
wyposażony w silnik prądu stałego 20V.


Firma SKIL w 2020 roku wprowadziła na rynek polski najnowszą linię elektronarzędzi sieciowych i akumulatorowych - SKIL RED Line.

SKIL RED Line to wysokiej jakości elektronarzędzia opracowane i wyprodukowane z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Posiadają bardzo długi, bo 3 letni okres gwarancji producenta.

Dodatkowo na wszystkie akumulatory litowo-jonowe RED Line firma SKIL udziela 3 letniej gwarancji.

UWAGA !!!

Gwarancja udzielana jest na podstawie dowodu zakupu i nie jest wymagana jakakolwiek rejestracja na stronie producenta.


SKIL ENERGY PLATFORM 20V

Dowolne narzędzie. Dowolna praca. I tylko JEDEN AKUMULATOR.

To elastyczny system zasilania akumulatorowego elektronarzędzi firmy SKIL z linii RED Line.

Akumulatory oraz ładowarki zostały zaprojektowane w taki sposób aby działały we wszystkich elektronarzędziach akumulatorowych ENERGY PLATFORM 20V, które oferowane są w zestawach z akumulatorami jak i bez nich.

Pozwala to na bardzo swobodną rozbudowę posiadanych elektronarzędzi akumulatorowych w swoim warsztacie, a w ofercie oprócz typowych elektronarzędzi akumulatorowych firma SKIL oferuje bardzo szeroką gamę akumulatorowych elektronarzędzi ogrodowych.

Dzięki takiemu rozwiązaniu wystarczy posiadać 1 lub 2 akumulatory, 1 ładowarkę sieciową oraz szeroką gamę elektronarzędzi, która z roku na rok będzie rozwijana o kolejne coraz to ciekawsze propozycje firmy SKIL.


Wydajny akumulatorowy sekator model 0430 firmy SKIL z linii RED Line przeznaczony do przycinania krzewów i żywopłotu.

W sekatorze zostały zamontowany najnowszej generacji silnik prądu stałego 20V firmy SKIL, dzięki któremu sekator jest idealnym urządzeniem do pielęgnacji różnego rodzaju krzaków, krzewów, czy żywopłotu.

Sekator został wyposażony w wysokiej jakości laserowo wycinane i diamentowo szlifowane ostrze o długości 55 cm z nożami wykonanymi z wysokogatunkowej stali węglowej. Odległość pomiędzy nożami wynosi aż 20 mm, a wraz z funkcją piłowania pierwszymi nożami ostrza sekator sprawdza się również podczas cięcia grubych gałęzi.

Ergonomiczna konstrukcja z miękką rękojeścią główną oraz wygodny uchwyt dodatkowy zapewniają optymalny komfort i wygodę pracy. Dzięki niskiej wadze (ok. 3,0 kg) można z łatwością manewrować narzędziem w każdej pozycji, np. trzymając go ponad głową. Specjalne zabezpieczenie końcówki noży tnących umożliwia cięcie wzdłuż ścian lub blisko podłoża. Zabezpieczenie to zapobiega uszkodzeniu noży tnących, gdy sekator do żywopłotu dotknie twardej powierzchni.

Silnik prądu stałego 20V firmy SKIL zapewnia bardzo wydajną i komfortową pracę podczas przycinania krzewów i żywopłotów

1 akumulator litowo-jonowy 20V / 2,0Ah KEEP COOL SKIL to akumulator nie posiadający efektu pamięci oraz efektu samoczynnego rozładowania, dodatkowo jest odporny na nieregularne ładowanie (doładowywanie). Nawet po długim okresie nie używania jest bardzo wydajny i zapewnia pełną gotowość do pracy. W każdej chwili można go doładowywać i nie ma obawy, że zostanie uszkodzony lub zostanie obniżona jego trwałość.

Diodowy wskaźnik stanu naładowania akumulatora to 4 zielone diody LED, dzięki którym użytkownik w każdej chwili może sprawdzić w jakim stopniu akumulator jest naładowany

Technologia KEEP COOL zaprojektowana tak, aby jeszcze dokładniej zamknąć pojedyncze ogniwa akumulatora i jeszcze lepiej odprowadzać ich ciepło. Technologia ta pozwoliła uzyskać o 25% dłuższy czas pracy akumulatora na jednym cyklu ładowania oraz pozwoliła dwukrotnie zwiększyć jego okres eksploatacji.

Technologia ACTIVCELL – czyli elektroniczny system zarządzania energią akumulatora, dzięki któremu ogniwa akumulatora nadzoruje wbudowany układ procesorowy, który zabezpiecza akumulator oraz narzędzie przed wszelkimi uszkodzeniami.

Wysokiej jakości laserowo wycinane i diamentowo szlifowane ostrze o długości 55 cm z nożami wykonanymi z wysokogatunkowej stali węglowej.

Duża odległość pomiędzy nożami tnącymi wynosząca 20 mm wraz z funkcją piłowania pierwszymi nożami ostrza sekator sprawdza się również podczas cięcia grubych gałęzi.

Bardzo lekka konstrukcja (zaledwie 3,0 kg z akumulatorem) umożliwia obsługę narzędzia na wysokości np. ponad głową, a praca przy tym jest łatwa i nie wymaga użycia zbyt dużej siły.

Specjalna osłona końcówki noży tnących zapobiega uszkodzeniu ostrzy podczas pracy blisko ściany lub blisko podłoża.

Osłona transportowa noży tnących chroni użytkownika przed przypadkowym skaleczeniem podczas transportu urządzenie

Inteligentna i bardzo szybka ładowarka sterowana procesorem z 75-minutowym czasem ładowania, wyłącza się automatycznie gdy akumulator jest w pełni naładowany, zapobiegając przegrzaniu zarówno akumulatora jak i samej ładowarki, dodatkowo kontroluje temperaturę ładowania i nie dopuszcza do ładowania przy zbyt niskiej lub zbyt wysokiej temperaturze, wyposażona we wskaźnik ładowania (zielona dioda LED) i we wskaźnik uszkodzenia akumulatora (czerwona dioda LED).

Innowacyjny system EASY STORAGE firmy SKIL oszczędza miejsce i ułatwia przechowywanie narzędzi w domu czy garażu.

Każde narzędzie ogrodowe firmy SKIL zostało wyposażone w innowacyjny system EASY STORAGE oszczędzający miejsce i ułatwiający przechowywania narzędzi w domu czy garażu.

Sekator do żywopłotu 0430 firmy SKIL posiada odpowiednio wyprofilowaną obudowę, która w połączeniu ze specjalnym uchwytem (wieszakiem) typu EASY STORAGE, znajdującym się w wyposażeniu seryjnym pozwala na łatwe powieszenie sekatora na ścianie oraz prawidłowe przechowywanie go w okresie zimowym. Dodatkową zaletą systemu EASY STORAGE jest to, że uchwyty (wieszaki) można ze sobą w łatwy i szybki sposób łączyć, tworząc solidny i funkcjonalny zestaw wieszaków.

 • Typ akumulatora litowo-jonowy KEEP COOL SKIL
 • Napięcie akumulatora 20 V Max (18 V)
 • Pojemność akumulatora 2,0 Ah
 • Czas ładowania akumulatora od 55 do 65 minut
 • Długość noży tnących 55 cm
 • Maksymalna grubość cięcia 20 mm
 • Prędkość oscylacyjna noży tnących 2800 1/min
 • Ciężar urządzenia 3,0 kg (z akumulatorem 2,0Ah lub 2,5Ah)
 • Ciężar urządzenia 3,3 kg (z akumulatorem 4,0Ah lub 5,0Ah)
 • Diodowy wskaźnik stanu naładowania akumulatora
 • Technologia KEEP COOL (system chłodzenia ogniw)
 • Technologia ACTIVCELL (system zarządzania energią)
 • SKIL ENERGY PLATFORM - elastyczny system akumulatorów litowo-jonowych i ładowarek sieciowych do akumulatorów.
 • Akumulatorowy sekator 0430 SKIL
 • 1 akumulator 20V Max 2,0Ah KEEP COOL SKIL
 • Cyfrową ładowarkę 3122 CHARGER SKIL
 • Osłonę transportową noży tnących
 • Uchwyt EASY STORAGE
 • Instrukcję obsługi w języku polskim