Akumulatorowa piła NanoBlade EasyCut 12 BOSCH (korpus)

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: BOSCH ZIELONY
 • Kod producenta: 06033C9001
 • Dostępność: Jest w magazynie
 • szt.
 • Cena netto: 300,00 zł 369,00 zł

Akumulatorowa piła EasyCut 12 BOSCH
z ostrzem NanoBlade BOSCH
(korpus - bez akumulatorów i ładowarki) 


Narzędzia akumulatorowe firmy BOSCH to niezawodne i bardzo wytrzymałe narzędzia, nawet po upadku z wysokości 2 metrów na beton urządzenia te zachowują pełną sprawności i funkcjonalność. Należą do jednych z najlepszych i najmocniejszych tego typu urządzeń na rynku. Ich innowacyjna koncepcja budowy gwarantuje maksymalną wytrzymałość i żywotność. Po raz pierwszy obudowa jest w całości oddzielona od jednostki napędowej. Tym samym obudowa nie pełni już funkcji podtrzymującej i w połączeniu z elastycznym materiałem Dura Shield stanowi perfekcyjną ochronę przed wszelkimi drganiami, udarami i uszkodzeniami. Umożliwia to efektywną, wysoce profesjonalną pracę bez przerw spowodowanych usterkami narzędzia.


Piła EasyCut 12 firmy BOSCH to specjalistyczne urządzenia o niezwykle kompaktowej budowie, dzięki czemu w trakcie cięcia zapewnia perfekcyjne manewrowanie i doskonałe prowadzenie zwłaszcza w ciasnych i trudno dostępnych miejscach.

Piła EasyCut 12 zapewnia łatwe i precyzyjne cięcie niemal bez wibracji dzięki wyjątkowej technologii ostrzy NanoBlade. Jej podstawą jest ostrze z obiegowym łańcuchem, składającym się z 4-milimetrowych ogniw – takim jak w przypadku piły łańcuchowej, tylko o wiele mniejszym. Dzięki obiegowemu mikrołańcuchowi nie występuje typowy dla wyrzynarek i pił szablastych skokowy ruch brzeszczotu, który generuje silne drgania i negatywnie wpływa na precyzję cięcia.

Ostrza NanoBlade są ponadto trwałe i bezobsługowe. Nie wymagają smarowania, ostrzenia ani napinania łańcucha. Do łańcucha nie przywierają pozostałości materiału nawet w przypadku cięcia drewna żywicznego. Bez zmiany ostrza można przeciąć do 100 m laminatu i do 100 m miękkiego drewna. Oznacza to możliwość ułożenia paneli laminowanych w dziesięciu pokojach czy położenia boazerii w pięciu pokojach.

EasyCut 12 to bardzo mocna i trwała akumulatorowa piła, a jej wysoko wydajny silnik prądu stałego pozwala na cięcie materiałów drewnianych o grubości nawet 65 mm.

Dodatkowo piła została wyposażona w najnowsze systemy przeciw przeciążeniowe – system elektronicznej ochrony ECP oraz system zarządzania energią cieplną.

System elektronicznej ochrony ECP (Electronic Cell Protection) firmy BOSCH dzięki któremu okres użytkowania akumulatora i silnika został wydłużony kilkukrotnie, chroni on akumulator i silnik przed przeciążeniem i przegrzaniem oraz zapobiega przed głębokim rozładowaniem akumulatora.

System zarządzania energią cieplną firmy BOSCH to system, który reguluje pracą urządzenia w przypadku zagrożenia przegrzaniem. Zapewnia optymalne odprowadzenie ciepła, obniża temperaturę akumulatora i w trakcie pracy chroni ogniwa przed nadmiernym nagrzaniem.

Głębokość cięcia – do 65 mm !!! zastosowanie wysokiej mocy silnika BOSCH z nową generacją magnesów pozwala na cięcie materiałów drewnianych o grubości do 65 mm

Nowa generacja obudowy silnika w połączeniu z materiałem Dura Shield gwarantuje urządzeniu pełną sprawność i funkcjonalność nawet po upadku z wysokości 2 metrów na beton

Podstawa (stopa) wykonana z wysokogatunkowej stali zwiększa trwałość i precyzję prowadzenia piły

Bezobsługowe ostrza NanoBlade nie wymagają smarowania, ostrzenia ani napinania

System SDS umożliwia szybką, łatwą i beznarzędziową wymianę ostrzy co zapewnia bardzo dużą wygodę obsługi narzędzia.

Smukła i bardzo ergonomiczna rękojeść pokryta antypoślizgowym, miękkim materiałem typu Softgrip z czułym włącznikiem elektronicznym gwarantuje wysokie bezpieczeństwo pracy i dużą wygodę obsługi, zapewnia optymalny kąt pomiędzy narzędziem, a obrabianym elementem, gwarantując przy tym wysoką precyzję podczas cięcia.

Bardzo niska waga (0,7 kg) zapewnia bardzo dużą wygodę pracę oraz wszechstronność zastosowań. Bez względu na to czy użytkownik planuje ciąć kantówkę czy krzewy albo drzewa, wszystkie te cięcia wykona łatwo i szybko.

System Power for ALL - czyli jeden akumulator i jedna ładowarka do obsługi wszystkich elektronarzędzi z oferty narzędzi amatorskich oraz ogrodowych.

System Syneon Chip - jest to system który w inteligentny sposób steruje zużyciem energii tak aby zapewnić optymalną wydajność i dłuższy czas pracy. System rozpoznaje jaka moc jest potrzebna do wkręcania i wiercenia i w zależności od potrzeb steruje perfekcyjną współpracą pomiędzy akumulatorem litowo-jonowym, wydajnym silnikiem oraz wytrzymałą przekładnią.

 • Napięcie akumulatora 12V Li-Ion (litowo-jonowy)
 • Pojemność akumulatora -
 • Prędkość obrotowa 0 - 4.100 obr/min
 • Maksymalna głębokość cięcia w drewnie 65 mm
 • Maksymalna głębokość cięcie w tworzywach sztucznych 30 mm
 • Ciężar urządzenia 0,7 kg
 • Piłę EasuCut 12
 • Ostrze NanoBlade Wood Speed
 • Przezroczystą osłonę brzeszczotu
 • Instrukcję w języku polskim
 • Kartę gwarancyjną