Tarcza korundowa 125/1,0mm BOSCH X-LOCK (do wszystkiego!)

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: BOSCH
 • Kod producenta: 2608619269
 • Dostępność: Jest w magazynie
  Czas realizacji: od 24 do 48 godzin
 • szt.
 • Cena netto: 3,98 zł 4,89 zł


Tarcza korundowa do cięcia wszystkich możliwych materiałów w rozmiarze 125mm/1,0mm RAPIDO MultiConstruction BOSCH Professional z systemem mocowania X-LOCK.


Jedna tarcza do wykonania niemal wszystkich cięć bez konieczności czasochłonnej zmiany tarczy.

NOWA GENERACJA tarcz firmy BOSCH przeznaczona do wykonania niemal wszystkich cięć.

Wykorzystywanie tego typu tarczy w znacznym stopniu skraca czas pracy na budowie, chcąc przeciąć inny rodzaj materiału użytkownik nie musi tracić czas na zmianę tarczy.

Dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji tarcza gwarantuje szybkie i czyste cięcie bez niebieskiego przebarwienia lub powstawania zadziorów, a przy tym niski poziom hałasu i pyłu w znacznym stopniu wpływa na wysoki komfort pracy (cięcie nie wymaga wysiłku od użytkownika).

Pierwsza na rynku tarcza do cięcia niemal wszystkich możliwych materiałów takich jak:

 • bardzo twarda stal węglowa
 • stal nierdzewna (INOX)
 • metale kolorowe
 • kamień, cegła, beton
 • płytki ceramiczne i płytki marmurowe
 • tworzywa sztuczne

Tarcze korundowe do cięcia i szlifowania firmy Bosch spełniają międzynarodowe normy i wymogi w zakresie bezpieczeństwa: EN, SUVA, KDM i FEPA. Tarcze korundowe firmy Bosch są trwalsze i umożliwiają szybką, łatwą i ekonomiczną pracę. Na ich wysoką jakość składa się staranny dobór i połączenie wysokogatunkowych surowców. Oprócz wytrzymałego materiału, jakim jest węglik krzemu (SiC), gwarancją trwałości i bezpieczeństwa tarcz jest przede wszystkim ich przemyślana konstrukcja: jednorodna mieszanina wysokowartościowego materiału ściernego i żywic sztucznych, wzmocniona trzema warstwami z włókna szklanego.

Specjalna mieszanka materiału ściernego umożliwia obróbkę różnych materiałów

Cienkie ostrze zapewnia szybkie i proste cięcie z użyciem niewielkiej siły, wydziela mniejszy hałas i ogranicza pylenie

Tarcze korundowe z systemem mocowania X-LOCK można stosować zarówno w tradycyjnych szlifierkach kątowych z mocowaniem na gwint M14 i w szlifierkach z systemem X-LOCK


ŚWIATOWA NOWOŚĆ !!!!

Beznarzędziowy system mocowania osprzętu X-LOCK !!!!

Innowacyjny system X-LOCK firmy BOSCH to najłatwiejszy w obsłudze system wymiany osprzętu i rewolucja w segmencie szlifierek kątowych.

Zamiast pracochłonnego i wieloetapowego montażu z użyciem dodatkowych elementów mocujących, które łatwo można zgubić, takich jak nakrętka, podkładka i klucz, wymiana akcesoriów odbywa się do pięciu razy szybciej i o wiele łatwiej: wystarczy umieścić tarczę na uchwycie X-LOCK, docisnąć i gotowe, można rozpocząć pracę.

Kliknięcie sygnalizuje użytkownikowi, że osprzęt został prawidłowo zamontowany w urządzeniu i jest gotowy do pracy. W przypadku konieczności wymiany tarczy, wystarczy pociągnąć dźwignię, aby odblokować tarczę, która automatycznie zostaje zdemontowana i urządzenie od razu jest gotowe do montażu nowej tarczy.

System X-LOCK oszczędza użytkownikom dodatkowej pracy dzięki braku konieczności dokręcania osprzętu nakrętką mocującą.

Brak nakrętki montażowej z kolei sprawia że użytkownik może wygodnie szlifować wybrany materiał pod niewielkim kątem, bez ryzyka uszkodzenia jego powierzchni.

System X-LOCK niweluje ryzyko nieprawidłowego zamontowania tarcz i osprzętu. Gwarancją prawidłowo zamocowanego osprzętu jest dźwięk klik. Mechanizm w kształcie litery X nie pozwoli na montaż tarczy w nieprawidłowym kierunku (istotne zwłaszcza przy montażu tarcz diamentowych).

Dzięki systemowi X-LOCK można łatwo, szybko i bardzo bezpiecznie wymienić osprzęt w szlifierce kątowej bez dodatkowych narzędzi i nie zdejmując rękawic roboczych.

Osprzęt X-LOCK firmy BOSCH można zacząć używać od razu, ponieważ niemal wszystkie produkty z oferty osprzętu X-LOCK można stosować w typowych szlifierkach kątowych z tradycyjnym systemem montażu osprzętu (z nakrętką, podkładką i kluczem).

Firma BOSCH już teraz oferuje ponad 130 różnych produktów w ofercie osprzętu X-LOCK zapewniając od samego początku kompletny asortyment osprzętu.


Na osprzęt firmy BOSCH,
producent udziela 12 miesięcznej gwarancji.

UWAGA !!! Gwarancja jest ważna z dowodem zakupu (FA VAT).


Średnica zewnętrzna tarczy 125 mm
Średnica wewnętrzna tarczy 22,2 mm
Grubość tarczy 1,0 mm
Rodzaj tarczy płaska
Materiał C –węglik krzemu (SiC)
Spoiwo BF – bakelit wzmocniony włóknem szklanym
Ziarnistość 60
Twardość T – bardzo twarda
Max. prędkość obrotowa 12.250 obr/min
Zastosowanie – cięcie szerokiej gamy materiałów (lista poniżej)
Przeznaczenie standardowe szlifierki kątowe oraz szlifierki z systemem mocowania X-LOCK


- Tarczę korundową
- FAKTURĘ VAT (eFaktura)