Akumulatorowa szlifierka kątowa 125mm 3930 SKIL 1x2,5Ah

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: SKIL
 • Kod producenta: AG1E3930AA
 • Dostępność: Jest w magazynie
 • szt.
 • Cena netto: 462,60 zł 569,00 zł

Akumulatorowa szlifierka kątowa 125mm model 3930 firmy SKIL
wyposażona w bezszczotkowy silnik prądu stałego 20V.


Firma SKIL w 2020 roku wprowadziła na rynek polski najnowszą linię elektronarzędzi sieciowych i akumulatorowych - SKIL RED Line.

SKIL RED Line to wysokiej jakości elektronarzędzia opracowane i wyprodukowane z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Posiadają bardzo długi, bo 3 letni okres gwarancji producenta, a na elektronarzędzia akumulatorowe wyposażone w najnowszej generacji, bezszczotkowy silnik prądu stałego BRUSHLESS, producent - firma SKIL udziela aż 5 lat gwarancji.

Dodatkowo na wszystkie akumulatory litowo-jonowe RED Line firma SKIL udziela 3 letniej gwarancji.

UWAGA !!!

Gwarancja udzielana jest na podstawie dowodu zakupu i nie jest wymagana jakakolwiek rejestracja na stronie producenta.


SKIL ENERGY PLATFORM 20V

Dowolne narzędzie. Dowolna praca. I tylko JEDEN AKUMULATOR.

To elastyczny system zasilania akumulatorowego elektronarzędzi firmy SKIL z linii RED Line.

Akumulatory oraz ładowarki zostały zaprojektowane w taki sposób aby działały we wszystkich elektronarzędziach akumulatorowych ENERGY PLATFORM 20V, które oferowane są w zestawach z akumulatorami jak i bez nich.

Pozwala to na bardzo swobodną rozbudowę posiadanych elektronarzędzi akumulatorowych w swoim warsztacie, a w ofercie oprócz typowych elektronarzędzi akumulatorowych firma SKIL oferuje bardzo szeroką gamę akumulatorowych elektronarzędzi ogrodowych.

Dzięki takiemu rozwiązaniu wystarczy posiadać 1 lub 2 akumulatory, 1 ładowarkę sieciową oraz szeroką gamę elektronarzędzi, która z roku na rok będzie rozwijana o kolejne coraz to ciekawsze propozycje firmy SKIL.


Bardzo poręczna i mocna, akumulatorowa szlifierka kątowa 125mm 20V Max (18V) model 3930 firmy SKIL wyposażona w bezszczotkowy silnik prądu stałego, która poradzi sobie ze wszystkimi wymagającymi pracami związanymi z cięciem i szlifowaniem stali, metali kolorowych, tworzyw sztucznych, drewna oraz cegły, ceramiki, kamienia czy betonu (do obróbki danego materiału należy dobrać odpowiedni osprzęt dodatkowy).

Szlifierka została wyposażona w osłonę ochronną z systemem CLIC, dzięki któremu użytkownik w łatwy i szybki sposób może ją przestawić według własnych potrzeb, a wszystko to bez korzystania z dodatkowych narzędzi (wkrętaków, kluczy, itp.).

Dodatkowo szlifierka posiada możliwość ustawienia rękojeści bocznej w trzech komfortowych pozycjach, a wbudowany w rękojeść schowek zapewnia łatwy dostęp do klucza montażowego, który zawsze jest pod ręką.

Szlifierka zasilana jest niezawodnym akumulatorem o napięciu 20V wykonanym w technologii litowo-jonowej, wyposażonym w diodowy wskaźnik stanu naładowania, dzięki któremu użytkownik odpowiednio wcześniej wie, kiedy powinien naładować akumulator.

Szlifierka została wyposażona w system łagodnego rozruchu, dzięki któremu w chwili uruchomienia prędkość obrotowa wzrasta stopniowo do wartości maksymalnej, bez odrzutów i szarpnięć gwarantując przy tym wysoki komfort obsługi.

Podsumowując, ta wszechstronna młotowiertarka ma do zaoferowania wszystko, czego potrzebuje każdy wymagający użytkownik.

Bezszczotkowy silnik prądu stałego 20V BRUSHLESS firmy SKIL  zapewnia bardzo wydajną i komfortową pracę podczas cięcia i szlifowania stali, metali kolorowych, tworzyw sztucznych, drewna oraz cegły, ceramiki, kamienia czy betonu (do obróbki danego materiału należy dobrać odpowiedni osprzęt dodatkowy), jest szybszy, mocniejszy i ponad 10 razy trwalszy od porównywalnego silnika szczotkowego.

1 akumulator litowo-jonowy 20V / 2,5Ah KEEP COOL SKIL to akumulatory nie posiadające efektu pamięci oraz efektu samoczynnego rozładowania, dodatkowo są odporne na nieregularne ładowanie (doładowywanie). Nawet po długim okresie nie używania są bardzo wydajne i zapewniają pełną gotowość do pracy. W każdej chwili można je doładowywać i nie ma obawy, że zostaną uszkodzone lub zostanie obniżona ich trwałość.

Diodowy wskaźnik stanu naładowania akumulatora to 4 zielone diody LED, dzięki którym użytkownik w każdej chwili może sprawdzić w jakim stopniu akumulator jest naładowany.

Technologia KEEP COOL zaprojektowana tak, aby jeszcze dokładniej zamknąć pojedyncze ogniwa akumulatora i jeszcze lepiej odprowadzać ich ciepło. Technologia ta pozwoliła uzyskać o 25% dłuższy czas pracy akumulatora na jednym cyklu ładowania oraz pozwoliła dwukrotnie zwiększyć jego okres eksploatacji.

Technologia ACTIVCELL – czyli elektroniczny system zarządzania energią akumulatora, dzięki któremu ogniwa akumulatora nadzoruje wbudowany układ procesorowy, który zabezpiecza akumulator oraz narzędzie przed wszelkimi uszkodzeniami.

Bardzo ergonomiczna część chwytowa pokryta antypoślizgowym miękkim materiałem typu Softgrip gwarantuje wysokie bezpieczeństwo pracy i dużą wygodę obsługi, zapewnia optymalny kąt pomiędzy narzędziem, a obrabianym elementem, gwarantując przy tym precyzję podczas cięcia i szlifowania.

Smukły kształt obudowy o niewielkim obwodzie w części chwytowej  pozwala na bardzo wygodną obsługę urządzenia jedną ręką.

Bardzo duża żywotność i idealne przeniesienie napędu za pomocą zoptymalizowanej przekładni kątowej z kołami zębatymi wykonanymi w całości z metalu.

Mała obudowa głowicy, wykonana w całości z metalu idealnie sprawdza się podczas cięć w miejscach trudno dostępnych.

Mała obudowa głowicy, wykonana w całości z metalu idealnie sprawdza się podczas cięć w miejscach ciasnych i trudno dostępnych.

System CLIC do szybkiego przestawiania osłony ochronnej to system montażu, demontażu i ustawiania osłony, który gwarantuje wysokie bezpieczeństwo pracy, a dzięki niej odpryski z obrabianego materiału nie stanowią zagrożenia dla użytkownika.

Blokada wrzeciona umożliwiająca łatwą i szybką wymianę tarczy korundowej przy użyciu tylko jednego klucza

Rękojeść dodatkowa z wbudowanym schowkiem na klucz montowana w trzech różnych położeniach dla osób prawo- i leworęcznych

Funkcja Restart Protection czyli blokada ponownego rozruchu – to system zapobiegający samoczynnemu uruchomieniu szlifierki, np. po przerwie w dostawie prądu (rozładowaniu się akumulatora). Aby pracować dalej, należy wyłączyć i ponownie włączyć szlifierkę. W związku z tym nie ma ryzyka doznania obrażeń na skutek nieprzewidzianego rozruchu urządzenia.

System łagodnego rozruchu, dzięki któremu w chwili uruchomienia prędkość obrotowa szlifierki wzrasta stopniowo do wartości maksymalnej, bez odrzutów i szarpnięć gwarantując przy tym wysoki komfort obsługi.

Inteligentna i bardzo szybka ładowarka sterowana procesorem z 75-minutowym czasem ładowania, wyłącza się automatycznie gdy akumulator jest w pełni naładowany, zapobiegając przegrzaniu zarówno akumulatora jak i samej ładowarki, dodatkowo kontroluje temperaturę ładowania i nie dopuszcza do ładowania przy zbyt niskiej lub zbyt wysokiej temperaturze, wyposażona we wskaźnik ładowania (zielona dioda LED) i we wskaźnik uszkodzenia akumulatora (czerwona dioda LED).

 • Typ akumulatora litowo-jonowy KEEP COOL SKIL
 • Napięcie akumulatora 20 V Max (18 V)
 • Pojemność akumulatora 2,5 Ah
 • Prędkość obrotowa 8.500 obr/min
 • Średnica tarczy tnącej 125 mm
 • Średnica tarczy ściernej 125 mm
 • Średnica talerza gumowego 125 mm
 • Średnica szczotki drucianej 75 mm
 • Gwint wrzeciona M14
 • Czas ładowania akumulatora od 65 do 75 minut
 • Ciężar urządzenia 2,3 kg (z akumulatorem 2,5Ah)
 • Ciężar urządzenia 2,6 kg (z akumulatorem 4,0Ah lub 5,0Ah)
 • Bezszczotkowy silnik prądu stałego SKIL BRUSHLESS
 • Diodowy wskaźnik stanu naładowania akumulatora
 • Technologia KEEP COOL (system chłodzenia ogniw)
 • Technologia ACTIVCELL (system zarządzania energią)
 • SKIL ENERGY PLATFORM - elastyczny system akumulatorów litowo-jonowych i ładowarek sieciowych do akumulatorów.
 • Akumulatorową szlifierkę kątową 3930 SKIL
 • 1 akumulator 20V Max 2,5Ah KEEP COOL SKIL
 • Cyfrową ładowarkę 3122 CHARGER SKIL
 • Osłonę ochronną
 • Rękojeść dodatkową
 • Klucz, nakrętkę i podkładkę montażową
 • Instrukcję obsługi w języku polskim