Wyrzynarka 500W GST 700 BOSCH + 11 brzeszczotów

  • Producent: BOSCH NIEBIESKI
  • Kod producenta: 06012A702B
  • Dostępność: Jest w magazynie
    Czas realizacji: od 24 do 48 godzin
  • szt.
  • Cena netto: 267,48 zł 329,00 zł

Wyrzynarka oscylacyjna GST 700 BOSCH Professional.

Jedna z najnowszych wyrzynarek firmy BOSCH. Wyposażona we wszystkie typowe funkcje oraz parametry wyrzynarki profesjonalnej.

Dzięki silnikowi o mocy 500 W, firma BOSCH dopuszcza cięcie materiałów drewnianych o grubości 70 mm. Oferowana wyrzynarka przeznaczona jest do cięcia i wycinania w: drewnie, tworzywach sztucznych, stali, metalach kolorowych, płytkach ceramicznych i gumie. Nadaje się do cięcia prostego i krzywoliniowego o kącie nachylenia do 45°.


Mocny i wydajny silnik o mocy 500W i maksymalnej prędkości skokowej 3.100 obr/min zapewniający szybkie i bardzo precyzyjne cięcie nie wymagające wysiłku w takich materiałach jak: drewno, płyty wiórowe, płyty pilśniowe, stal, metale kolorowe, ceramika, czy szkło.

System BOSCH SDS – beznarzędziowy montaż brzeszczotu – najszybszy i najłatwiejszy na świecie sposób mocowania brzeszczotu – montaż odbywa się bez użycia jakichkolwiek narzędzi dodatkowych i trwa zaledwie kilka sekund, wystarczy włożyć brzeszczot w uchwyt i już jest zamocowany, aby go zdemontować, wystarczy nacisnąć dźwignię i brzeszczot sam wyskakuje z uchwytu.

Funkcja MATERIAL Selection – 4-stopniowe ustawienie podcinania (oscylacji brzeszczotu): 1 ustawienie do cięcia wzdłuż linii krzywej i 3 ustawienia do cięcia wzdłuż linii prostej w różnych materiałach (stal, tworzywo sztuczne, drewno miękkie i drewno twarde, itp.), funkcja ta zapewnia dwukrotnie szybsze cięcie aniżeli tradycyjna wyrzynarka.

Płynna, elektroniczna regulacja obrotów w zakresie od 1.450 do 3.100 obr/min gwarantuje wysoką precyzję cięcia materiałów o różnej twardości oraz zapewnia pełną kontrolę, zwłaszcza w trakcie nacinania obrabianego materiału

Specjalny system wyważenia mechanizmu przekładni zapewnia wyjątkowo niski poziom drgań, a tym samym spokojną pracę urządzenia, co w dużym stopniu wpływa na jakość i precyzję wykonywanych cięć, szczególnie przy nacinaniu lub obróbce cienkich i delikatnych materiałów.

Dodatkowy regulator (potencjometr) prędkości skokowej umożliwia dostosowanie prędkości cięcia do potrzeb, szczególnie przydatny przy pracach stacjonarnych.

Wbudowany układ odsysania pyłów pozwala na podłączenie zewnętrznego źródła zasysania (odkurzacza) do zwiększenia czystości podczas pracy.

Zmiana kąta nachylenia stopy w 7 pozycjach: -45°, -30°, -15°, 0°, 15°, 30°, 45° pozwala na cięcie materiału pod wybranym kątem.

Duża rolka prowadząca brzeszczot zapewnia dokładniejsze cięcie oraz zwiększa trwałość brzeszczotu.

Przycisk blokady do pracy ciągłej dostępny z obu stron wyrzynarki pozwala na łatwą i wygodną obsługę również dla osób leworęcznych.

Ergonomiczna konstrukcja oraz niska waga (zaledwie 2,1 kg) przy optymalnym położeniu uchwytu zapewnia optymalną kontrolę i łatwość obsługi, rękojeść zaprojektowano w sposób umożliwiający bardzo dobrą widoczność obrabianego materiału.


3 lata gwarancji
Na wszystkie profesjonalne elektronarzędzia linii niebieskiej firmy BOSCH,
przy rejestracji pod adresem www.bosch-pt.com/warranty
w ciągu 4 tygodni od daty zakupu.


Moc silnika 500 W
Regulacja oscylacji brzeszczotu 4-stopniowa MATERIAL Selection
Prędkość skokowa od 1450 do 3.100 obr/min (regulowana)
Maksymalna głębokość cięcia w drewnie 70 mm
Maksymalna głębokość cięcia w aluminium 10 mm
Maksymalna głębokość cięcia w stali 6 mm
Zakres przechyłu podstawy od – 45º do + 45º (co 15º)
Wysokość skoku brzeszczotu 20 mm
Długość przewodu zasilającego 3 m
Ciężar urządzenia 2,1 kg
BOSCH SDS - beznarzędziowy montaż brzeszczotu


- Wyrzynarka oscylacyjna
- 1 brzeszczot do cięcia drewna
- 10 brzeszczotów w plastikowej kasecie
- Instrukcję obsługi w języku polskim
- Karta gwarancyjna
- FAKTURA VAT (eFaktura)