Wkrętarka GSR 12V-15 FC BOSCH 2x2,0Ah 5w1 + walizka

 • Producent: BOSCH NIEBIESKI
 • Kod producenta: 06019F6002
 • Dostępność: Jest w magazynie
 • szt.
 • Cena netto: 812,20 zł 999,00 zł

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa GSR 12 V-15 FC BOSCH Professional
wyposażona w unikalny system FlexiClick.


Wiertarko-wkrętarki akumulatorowe GSR 12 V-15 FC BOSCH Professional są wyposażone w uchwyt sześciokątny, który umożliwia stosowanie standardowych końcówek wkręcających. Jako jedyne narzędzia w tej klasie są wyposażone w blokadę końcówki i ujednolicone, oznaczone kolorem złącze, które umożliwia montaż różnych wymiennych uchwytów.

Profesjonalne narzędzia akumulatorowe firmy BOSCH z serii V-LI to niezawodne i bardzo wytrzymałe narzędzia, nawet po upadku z wysokości 2 metrów na beton urządzenia te zachowują pełną sprawności i funkcjonalność. Należą do jednych z najlepszych i najmocniejszych tego typu urządzeń na rynku. Wykorzystywane są przez specjalistyczne firmy budowlane i remontowe na całym świecie. Ich innowacyjna koncepcja budowy gwarantuje maksymalną wytrzymałość i żywotność. Po raz pierwszy obudowa jest w całości oddzielona od jednostki napędowej. Tym samym obudowa nie pełni już funkcji podtrzymującej i w połączeniu z elastycznym materiałem Dura Shield stanowi perfekcyjną ochronę przed wszelkimi drganiami, udarami i uszkodzeniami. Umożliwia to efektywną, wysoce profesjonalną pracę bez przerw spowodowanych usterkami narzędzia.

Profesjonalna wkrętarka model GSR 12 V-15 FC firmy BOSCH to dwubiegowa, bardzo wydajna wkrętarka akumulatorowa w formacie kieszonkowym. Dzięki swoim niewielkim gabarytom (o połowę mniejsza od standardowej wkrętarki) jest łatwa w transporcie i zawsze pod rękę, a przy tym bardzo poręczna i bardzo lekka (zaledwie 0,95kg). Dzięki technologii litowo-jonowej jest nie tylko kompaktowym, ale także ekstremalnie wydajnym urządzeniem. Wkrętarką można wkręcać wkręty w drewno o wielkości 7x100mm (ok. 85% wszystkich przypadków wkręcania).


Wkrętarka GSR 12 V-15 FC została wyposażona w 2 akumulatory litowo-jonowe 12V typu PREMIUM o bardzo dużej pojemności – 2,0Ah. Dzięki najnowszej technologii produkcji ogniw wkrętarka pozwala wkręcić prawie 1000 wkrętów 4x40mm w drewno przy jednorazowym ładowaniu.

Akumulatory litowo-jonowe 12V / 2,0Ah seria PREMIUM BOSCH to akumulatory nie posiadające efektu pamięci oraz efektu samorozładowania, dodatkowo są odporne na nieregularne ładowanie (doładowywanie). Nawet po długim okresie nie używania są bardzo wydajne i zapewniają pełną gotowość do pracy. W każdej chwili można je doładowywać i nie ma obawy, że zostaną uszkodzone.

Posiadają wbudowany wskaźnik stanu naładowania, dzięki któremu użytkownik w każdej chwili może sprawdzić czy akumulator należy naładować czy nie, a dzięki dużej pojemności – 2,0Ah pozwalają na prawie dwukrotnie dłuższą pracę w porównaniu z akumulatorami 1,3Ah.

Wkrętarka GSR 12 V-15 FC to bardzo mocna i wydajna wkrętarka akumulatorowa. Jej bardzo wysoki moment obrotowy – 30Nm, pozwala na wkręcanie śrub i wkrętów o maksymalnej średnicy wynoszącej aż 7mm.

Dodatkowo wkrętarka została wyposażona w najnowsze systemy przeciw przeciążeniowe – system elektronicznej ochrony ECP oraz system zarządzania energią cieplną.

System elektronicznej ochrony ECP (Electronic Cell Protection) firmy BOSCH dzięki któremu okres użytkowania akumulatora i silnika został wydłużony kilkukrotnie, chroni on akumulator i silnik przed przeciążeniem i przegrzaniem oraz zapobiega przed głębokim rozładowaniem akumulatora.

System zarządzania energią cieplną firmy BOSCH to system, który reguluje pracą urządzenia w przypadku zagrożenia przegrzaniem. Zapewnia optymalne odprowadzenie ciepła, obniża temperaturę akumulatora i w trakcie pracy chroni ogniwa przed nadmiernym nagrzaniem.

Wkrętarka GSR 12 V-15 FC jest równie wydajna jak typowe wkrętarki sieciowe, a przy tym bardziej poręczna, lekka i niezależna ponieważ nie posiada przewodu zasilającego. W wyposażeniu seryjnym znajduje się najnowszej generacji ładowarka sieciowa – model GAL 1230 CV PROFESSIONAL.

Ładowarka GAL 12V-40 PROFESSIONAL firmy BOSCH z systemem ładowania Hyper Charge to najnowsza ładowarka sieciowa z mikroprocesorowym sterowaniem, wyposażona w system szybkiego ładowania, dzięki któremu w ciągu 15 minut ładowania akumulator uzyskuje już 70% pojemności, a w ciągu 30 minut osiąga stan pełnego naładowania - 100%. Dodatkowo ładowarka została wyposażona w inteligentny system kontroli temperatury akumulatora, dzięki czemu akumulator jest ładowany tylko i wyłącznie w idealnych warunkach. Wszystkie procesy oraz wszelkie uszkodzenia są określane przy pomocy wbudowanych wskaźników diodowych.

System Bosch FlexiClick - jest najbardziej wszechstronnym na rynku systemem dla wiertarko-wkrętarek akumulatorowych. W jego skład wchodzi wiertarko-wkrętarka akumulatorowa GSR 12 V-15 FC Professional i wymienne uchwyty: wiertarski, do wkręcania blisko krawędzi (mimośrodowy), kątowy oraz uchwyt sześciokątny dla końcówek wkrętarskich. Bosch jako pierwszy producent na świecie oferuje takie rozwiązanie. To sprawia, że system FlexiClick ma bardzo szeroki zakres zastosowań: wykonamy nim klasyczne prace związane z wkręcaniem, ale też wiercenie w drewnie, metalu, a nawet betonie.

2 akumulatory litowo-jonowe 12V typu PREMIUM o pojemności 2,0Ah przeznaczone do pracy pod bardzo dużym obciążeniem, przetestowane wg profesjonalnych kryteriów o bardzo niskiej rezystancji wewnętrznej wyróżniają się wyjątkowo długą żywotnością nawet w przypadku prac w niskich temperaturach, a przy tym są małe i lekkie

Kompatybilność z linią 10,8 V Professional firmy BOSCH - nowe urządzenia 12 V litowo-jonowe wprowadzone do oferty przez firmę BOSCH są w pełni kompatybilne z dotychczasową linią narzędzi 10,8V. Stosowanie zarówno akumulatorów jak i przeznaczonych do nich ładowarek nie wpływa w znaczący sposób na działanie nowych narzędzi.

Duża wartość momentu obrotowego – 30Nm dzięki zastosowaniu wysokiej mocy silnika BOSCH gwarantuje szeroki zakres zastosowań

Nowa generacja obudowy silnika w połączeniu z materiałem Dura Shield gwarantuje urządzeniu pełną sprawność i funkcjonalność nawet po upadku z wysokości 2 metrów na beton

Wysokiej jakości 2-biegowa przekładnia mechaniczna z odpornym na pył systemem szybkiego przełączania biegów 1 i 2 oraz z kołami obiegowymi wykonanymi w całości z metalu gwarantuje bardzo długą żywotność urządzenia i idealne przeniesienie napędu, bieg 1 – przeznaczony jest do wiercenia otworów o dużej średnicy oraz do wkręcania wkrętów i śrub, bieg 2 – przeznaczony jest do wiercenia wiertłami o małej średnicy

Inteligentna i bardzo szybka ładowarka sterowana procesorem z 30-minutowym czasem ładowania, wyłącza się automatycznie gdy akumulator jest naładowany, zapobiegając przegrzaniu zarówno akumulatora jak i samej ładowarki, dodatkowo kontroluje temperaturę ładowania i nie dopuszcza do ładowania przy zbyt niskiej lub zbyt wysokiej temperaturze, wyposażona we wskaźnik ładowania i wskaźnik uszkodzenia akumulatora

Smukła i bardzo ergonomiczna rękojeść środkowa pokryta antypoślizgowym, miękkim materiałem typu Softgrip z czułym włącznikiem elektronicznym gwarantuje wysokie bezpieczeństwo pracy i dużą wygodę obsługi, zapewnia optymalny kąt pomiędzy narzędziem, a obrabianym elementem, gwarantując przy tym precyzję podczas wiercenia i wkręcania

20 stopniowa przekładnia planetarna z metalowymi kołami zębatymi w metalowej obudowie zapewnia wysoką precyzję wkręcania oraz długi, bezawaryjny czas użytkowania

1 dodatkowe ustawienie momentu do wiercenia lub do wkręcania przy maksymalnej wartości momentu obrotowego

Wbudowana latarka (duża dioda LED), która idealnie oświetla miejsce obróbki i pozwala na pracę w miejscach zaciemnionych, czy nie doświetlonych

Wygodny i łatwy w obsłudze przełącznik prawo/lewo z blokadą przed przypadkowym włączeniem, np. podczas transportu wkrętarki

Elektroniczna regulacja prędkości obrtowej zapewniająca w każdej sytuacji łagodny rozruch i pełną kontrolę podczas wiercenia, czy wkręcania

Hamulec wybiegowy do bardzo precyzyjnego wkręcania, sprawia, że końcówki wkrętarskie, wkręty czy śruby nie zostają przekręcone, czy uszkodzone

Sześciokątny uchwyt narzędziowy ¼” umożliwiający łatwą i bardzo szybką wymianę końcówki wkrętarskiej przy użyciu jednej dłoni

Walizka z tworzywa sztucznego - gwarantuje łatwy i bezpieczny transport oraz ułatwia przechowywanie narzędzia, jest odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, dodatkowo walizka posiada specjalnie wyprofilowane miejsca na osprzęt dodatkowy, dzięki czemu żaden z elementów wyposażenia nie przemieszcza się w trakcie transportu.

Szeroki asortyment osprzętu dodatkowego w zestawie:

Wymienny uchwyt wiertarski GFA 12-B Professional jest wyposażony w funkcję Auto-Lock i umożliwia stosowanie wierteł o średnicy do 10 mm. Długość wiertarko-wkrętarki akumulatorowej z uchwytem wiertarskim wynosi 178 mm, co umożliwia precyzyjną pracę w miejscach trudno dostępnych.

Wymienny mimośrodowy uchwyt do wkręcania blisko krawędzi GFA 12-E Professionalumożliwia dokładną pracę przy krawędzi materiału. Użytkownik może wkręcać nawet w odległości 12 mm od krawędzi. Uchwyt posiada 16 pozycji roboczych i w celu ich wyregulowania nie trzeba go demontować.

Wymienny uchwyt kątowy GFA 12-W Professional o długości 61 mm to najkrótsze tego typu rozwiązanie na rynku. Dzięki niemu użytkownik może wygodnie i precyzyjnie wkręcać wkręty także tam, gdzie jest mało miejsca. Uchwyt umożliwia wkręcanie pod kątem i można go szybko i łatwo zablokować w jednej z 16 pozycji.

Wymienny uchwyt do końcówek wkręcających GFA 12-X Professional posiada uchwyt sześciokątny oraz blokadę końcówek. Blokada zapewnia profesjonalistom wyjątkowo precyzyjną pracę – końcówki wkręcające i wiertła nie mogą przypadkowo wysunąć się z uchwytu. Razem z uchwytem do końcówek wkręcających długość korpusu modelu GSR 12V-15 FC Professional wynosi 159 mm, co stanowi rekord na rynku.

 • Napięcie akumulatora 12V Li-Ion PREMIUM (litowo-jonowy)
 • Pojemność akumulatora 2,0 Ah
 • Prędkość obrotowa 1 bieg od 0 do 400 obr/min (regulowana)
 • Prędkość obrotowa 2 bieg od 0 do 1.300 obr/min (regulowana)
 • Uchwyt wiertarski od 1,0 do 10,0 mm - szybkozaciskowy
 • Uchwyt wiertarski sześciokątny ¼”
 • Ustawienia momentu obrotowego 20 + 1 (tryb wiercenia)
 • Moment obrotowy 30 Nm (wkręcanie w twarde materiały)
 • Moment obrotowy 15 Nm (wkręcanie w miękkie materiały)
 • Średnica wiercenia w drewnie 19 mm
 • Średnica wiercenia w stali 10 mm
 • Średnica wiercenia w aluminium 12 mm
 • Średnica wkrętów 7 mm (wkręcanie w drewno bez nawiercania)
 • Czas ładowania 15 minut (80% naładowania akumulatora)
 • Czas ładowania 30 minut (100% naładowania akumulatora)
 • Ciężar z akumulatorem 0,95 kg
 • Wiertarko-wkrętarkę akumulatorową
 • Uchwyt wiertarski GFA 12-B
 • Uchwyt mimośrodowy GFA 12-E
 • Uchwyt kątowy GFA 12-W
 • Uchwyt sześciokątny GFA 12-X
 • 2 akumulatory Li-Ion 2,0 Ah
 • Szybką ładowarkę GAL12V-40
 • Walizkę z tworzywa sztucznego
 • Instrukcję obsługi w języku polskim
 • Kartę gwarancyjną