Sekator do żywopłotu 60cm 0745 SKIL

 • Producent: SKIL
 • Kod producenta: F0150745AA
 • Dostępność: Jest w magazynie
 • szt.
 • Cena netto: 186,18 zł 229,00 zł

Sekator elektryczny do żywopłotu o mocy 450W model 0745 SKIL.


Bardzo lekki (do 30% lżejszy od innych) o wyjątkowej wydajności cięcia, dzięki laserowo wycinanym i diamentowo szlifowanym nożom z wysokogatunkowej stali

Wysoka wydajnośc cięcia dzięki mocnemu i trwałemu silnikowi firmy SKIL o mocy 450W oraz laserowo wycinanym i diamentowo szlifowanym nożom tnącym o długości 60cm

Niska waga, do 30% lżejszy od standardowych sekatorów elektrycznych, zapewnia optymalną równowagę i doskonałą obsługę, w dużym stopniu wpływa na wygodę cięcia w pozycji pionowej i poziomej

Wysoka efektywność pracy, sekatorem firmy SKIL można z powodzeniem ciąć gałęzie o grubości wynoszącej nawet 13mm

Wysoki komfort eksploatacji dzięki wygodnej rękojeści w całości pokrytej miękkim materiałem typu Softgrip oraz dodatkowej rękojeści typu COMFORT GRIP jak również dużym i poręcznym włącznikom głównym

Wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki zintegrowanemu systemowi szybkiego zatrzymania (hamowania), który w chwili upuszczenia lub wytrącenia sekatora w ułamku sekundy zatrzymuje rozpędzone noże tnące

Szybkie cięcie żywopłotu dzięki mocnemu i trwałemu silnikowi oraz laserowo wycinanym i diamentowo szlifowanym nożom tnącym z wysokogatunkowej stali węglowej.

Sekator do żywopłotu model 0745 firmy SKIL został wyposażony w trwały silnik o mocy 450W i wysokiej, maksymalnej prędkości oscylacyjnej wynoszącej 3.200 skoków/min. Wysoką szybkość cięcia gwarantuje bardzo efektywny układ tnący, opracowany i wykonany przez firmę BOSCH w swojej szwajcarskiej fabryce w St. Niklaus.

Dokładność wykonania noży tnących gwarantuje laserowa technika wycinania, ich ostrość gwarantuje diamentowe szlifowanie, a trwałość noży zapewnia wysokogatunkowa stal węglowej zapewnia.

Funkcje GRIP CUT oraz BLADE TIP PROTECTOR firmy SKIL zapewniają wysoką funkcjonalność sekatora.

Dużym atutem sekatora do żywopłotu firmy SKIL jest wygodny i bardzo funkcjonalny system GRIP CUT, który zapobiega wyślizgiwaniu się pędów z ostrzy. System ten pozwala na ścinanie grubszych gałęzi o maksymalnej średnicy wynoszącej 13mm.

Wystarczy docisnąć ostrze do przycinanej gałęzi, a funkcja GRIP CUT dzięki specjalnie ukształtowanym ostrzom „przytrzyma” i zetnie cięty materiał. Tym samym użytkownik nie musi już siłować się z natarczywie wyślizgującymi się pędami.

Dodatkowym ułatwieniem obsługi sekatora jest system zabezpieczający przed uszkodzeniem noży tnących. System BLADE TIP PROTECTOR, dzięki zastosowaniu specjalnej nasadki na szczycie ostrza, zapobiega uszkodzeniu noży tnących w razie przypadkowego zetknięcia się ze ścianą czy innym podłożem.

Rękojeść główna pokryta miękkim materiałem typu Softgrip oraz dodatkowa rękojeść COMFORT GRIP zwiększa wygodę obsługi sekatora oraz poprawia chwyt podczas cięcia. Sekator model 0745 firmy SKIL wyposażona w dużą i bardzo poręczną rękojeść główną w całości pokrytą miękkim materiałem typu Softgrip, dzięki czemu urządzenie pewnie leży w dłoniach – nie wyślizguje się oraz zmniejsza drgania przenoszone na dłonie. Aby jeszcze bardziej zwiększyć wygodę użytkowania, firma SKIL wyposażyła sekator w wygodną rękojeść dodatkową typu COMFORT GRIP, która w dużym stopniu poprawia wygodę cięcia w pozycji pionowej czy poziomej.

Specjalny uchwyt do odciążenia kabla zasilającego zabezpiecza przed uszkodzeniem kabla oraz narzędzia. Wszystkie elektryczne narzędzia ogrodowe firmy SKIL zostały wyposażone w specjalny uchwyt do dciążenia kabla zasilającego. Uchwyt ten pozwala na zamocowanie przedłużacza elektrycznego w sposób zabezpieczający przed przypadkowym rozłączeniem. Nawet jeśli w trakcie pracy ruszymy energiczniej narzędziem to uchwyt uniemożliwi odłączenie narzędzia od przedłużacza elektrycznego. Funkcja ta jest szczególnie przydatna podczas prac na wysokości (np. podczas przycinanie drzewek owocowych z drabiny).

Innowacyjny system EASY STORAGE firmy SKIL oszczędza miejsce i ułatwia przechowywanie narzędzi w domu czy garażu. Każde narzędzie ogrodowe firmy SKIL zostało wyposażone w innowacyjny system EASY STORAGE oszczędzający miejsce i ułatwiający przechowywania narzędzi w domu czy garażu. Sekator do żywopłotu 0745 firmy SKIL posiada odpowiednio wyprofilowaną obudowę, która w połączeniu ze specjalnym uchwytem (wieszakiem) typu EASY STORAGE, znajdującym się w wyposażeniu seryjnym pozwala na łatwe powieszenie sekatora na ścianie oraz prawidłowe przechowywanie go w okresie zimowym (patrz załączone zdjęcia). Dodatkową zaletą systemu EASY STORAGE jest to, że uchwyty (wieszaki) można ze sobą w łatwy i szybki sposób łączyć, tworząc solidny i funkcjonalny zestaw wieszaków (patrz załączone zdjęcia)

 
 • Moc silnika 450 W
 • Maksymalna prędkość obrotowa 12.000 obr/min
 • Długość ostrza tnącego 60 cm
 • Odstęp pomiędzy nożami 14 mm
 • Maksymalna grubość ciętych gałęzi 13 mm
 • Ciężar urządzenia 2,8 kg
 • Sekator do żywopłotu
 • Osłonę noży tnących
 • Uchwyt EASY STORAGE
 • Instrukcję obsługi w języku polskim
 • Kartę gwarancyjną