Bit tytanowy TORX 40 Max-Grip BOSCH (49 mm)

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: BOSCH
  • Kod producenta: 2607001553 T40
  • Dostępność: Jest w magazynie
    Czas realizacji: Od 24 do 48 godzin
  • szt.
  • Cena netto: 6,91 zł 8,50 zł

Opis


Profesjonalna końcówka wkręcająca (klinga) TORX 40 Max-Grip firmy BOSCH

Końcówki MAXgrip firmy BOSCH to jedne z najlepszych końcówek wkręcających na świecie. Dzięki nowym końcówkom wkręcającym MAXgrip firmy BOSCH wkręcanie śrub i wkrętów jest pewniejsze i bezpieczniejsze. Gwarantują to wyjątkowe właściwości ich powierzchni. Mikroporowatość powierzchni sprawia, że końcówka wczepia się i bardzo dobrze trzyma śrubę, czy wkręt.


Charakterystyka produktu


Zaleta 1: bardzo mocne i pewne osadzenie końcówki w każdej śrubie
Zaleta 2:
wyjątkowa żywotność (do 5 razy dłuższa w porównaniu do tradycyjnych końcówek)

Dzięki specjalnej strefie skręcającej
końcówki MAXgrip jeszcze lepiej przenoszą szczytowe wartości momentu obrotowego. Ułatwiają i przyspieszają wykonanie wszystkich prac związanych z wkręcaniem, a przy tym skracają czas pracy (oszczędność kosztów). 

Mikroporowatość powierzchni
zapobiega ześlizgiwaniu się końcówki z łba śruby (zjawisko Cam-Out), rezultatem tego jest mocniejsze osadzenie końcówki w śrubie i szybsza i bezpieczniejsza praca.

Powłoka tytanowa (TiN)
nadaje końcówkom wkręcającym wyjątkową twardość i sprawia, że narzędzia są w wysokim stopniu odporne na zużycie. Dlatego końcówki wkręcające MAXgrip wyróżniają się znacznie dłuższym okresem trwałości niż narzędzia niepowlekane.

Końcówki typu TORX (T) i Security TORX (Th)
– dopasowane końcówki wkręcające do śrub z gniazdem TORX przenoszą za pomocą profilu z zaokrąglonymi ząbkami moment obrotowy na powierzchnię przyłożenia w główce wkrętu w sposób niezawodny i bez stosowania skierowanej wzdłuż osi wkrętu siły dociskowej. Końcówki typu Security TORX (Th) w porównaniu z końcówkami TORX posiadają dodatkowo systemowy otwór w głowicy końcówki.


Dane techniczne


Typ bita: TORX40 Max-Grip 
Uchwyt: 1/4" 
Długość: 49 mm