Akumulatorowy młot GBH 18V-26D BOSCH (korpus)

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: BOSCH NIEBIESKI
 • Kod producenta: 0611916000
 • Dostępność: Jest w magazynie
 • szt.
 • Cena netto: 714,63 zł 879,00 zł

Młotowiertarka akumulatorowa SDS-Plus GBH 18V-26D BOSCH Professional
wyposażona w bezszczotkowy silnik BRUSHLESS
(korpus - bez akumulatorów i bez ładowarki).


Profesjonalne narzędzia akumulatorowe firmy BOSCH z serii 18V-26 to niezawodne i bardzo wytrzymałe narzędzia, nawet po upadku z wysokości 2 metrów na beton urządzenia te zachowują pełną sprawności i funkcjonalność.

Należą do jednych z najlepszych i najmocniejszych tego typu urządzeń na rynku. Wykorzystywane są przez specjalistyczne firmy budowlane i remontowe na całym świecie. Ich innowacyjna koncepcja budowy gwarantuje maksymalną wytrzymałość i żywotność. Po raz pierwszy obudowa jest w całości oddzielona od jednostki napędowej.

Tym samym obudowa nie pełni już funkcji podtrzymującej i w połączeniu z elastycznym materiałem Dura Shield stanowi perfekcyjną ochronę przed wszelkimi drganiami, udarami i uszkodzeniami. Umożliwia to efektywną, wysoce profesjonalną pracę bez przerw spowodowanych usterkami narzędzia.


Akumulatorowe elektronarzędzia firmy BOSCH wyposażone w bezszczotkowe silniki BRUSHLESS to narzędzia spełniające najwyższe wymagania, przeznaczone są do najcięższych zadań oraz do prac pod bardzo dużym obciążeniem, a przy tym są trwałe, niezawodne i bardzo wytrzymałe.

Profesjonalna młotowiertarka model GBH 18V-26D firmy BOSCH to specjalistyczne urządzenia z niesamowicie dużą skutecznością i wydajnością pracy. Posiada porównywalne parametry techniczne co młotowiertarka z zasilaniem elektrycznym. Zoptymalizowany mechanizm udarowy z funkcją kucia pozwala na wiercenie w betonie otworów o maksymalnej średnicy 26mm (optymalny zakres od 8 do 16mm), a dzięki wysokiej energii udaru - 2,5J, jest równie szybka jak młotowiertarka z zasilaniem elektrycznym klasy 2kg (np. GBH 2-26 DRE firmy BOSCH).

Młotowiertarka GBH 18 V-26D została wyposażona w najnowsze systemy przeciw przeciążeniowe – system elektronicznej ochrony ECP, system zarządzania energią cieplną, system ochrony silnika EMP, system kontroli blokady wiertła ERC.

System elektronicznej ochrony ECP (Electronic Cell Protection) firmy BOSCH dzięki któremu okres użytkowania akumulatora i silnika został wydłużony kilkukrotnie, chroni on akumulator i silnik przed przeciążeniem i przegrzaniem oraz zapobiega przed głębokim rozładowaniem akumulatora.

System zarządzania energią cieplną firmy BOSCH to system, który reguluje pracą urządzenia w przypadku zagrożenia przegrzaniem. Zapewnia optymalne odprowadzenie ciepła, obniża temperaturę akumulatora i w trakcie pracy chroni ogniwa przed nadmiernym nagrzaniem.

System kontroli blokady wiertła ERC (Electronic Rotation  Control) firmy BOSCH  to system czujników, które wykrywają nagłe zablokowanie wiertła w materiale i w ułamku sekundy wyłącza urządzenie, dzięki czemu chroni przed uszkodzeniami zarówno urządzenie jak również dłonie i nadgarstki osoby obsługującej.

Najnowszej generacji, bardzo efektywny, bezszczotkowy silnik BOSCH BRUSHELSS, zapewniający bezobsługową i długotrwałą pracę, a dzięki wysokiej odporności na zapylenie gwarantuje dużą żywotność narzędzia.

Najnowszej generacji uchwyt narzędziowy SDS-Plus z osłoną przeciwpyłową.

Zoptymalizowany udar pneumatyczny o dochodzącej do 2,5J energii udaru, dzięki któremu wiercenie w najtwardszym betonie to teraz przyjemność.

Nowa generacja obudowy silnika w połączeniu z materiałem Dura Shield gwarantuje urządzeniu pełną sprawność i funkcjonalność nawet po upadku z wysokości 2 metrów na beton.

Funkcja kucia, dzięki której można wykonywać prace dłutujące w cegle, kamieniu i betonie, a przy zastosowaniu specjalnego dłuta również w drewnie.

System Vario-Lock umożliwiający ustawienie dłuta w 36 różnych pozycjach.

Metalowa obudowa mechanizmu udarowego z zamkniętym systemem smarowania, dzięki której zwiększono ponad dwukrotnie trwałość i wytrzymałość młota.

Mechaniczne sprzęgło przeciążeniowe zabezpiecza urządzenie przed uszkodzeniem w momencie zablokowania wiertła.

Blokada udaru do bez udarowego wiercenia w stali, metalach kolorowych, drewnie i tworzywach sztucznych.

Rękojeść tylna pokryta miękkim materiałem typu Softgrip z systemem tłumienia drgań.

Przestawiana wokół osi urządzenia przednia rękojeść dodatkowa z regulowanym ogranicznikiem głębokości wiercenia.

System BOSCH Electronic: system płynnej, elektronicznej regulacji prędkości obrotowej z funkcją stopniowego zwiększania prędkości umożliwiająca precyzyjne nawiercenie

Wygodny i łatwy w obsłudze przełącznik prawo/lewo z blokadą przed przypadkowym włączeniem, np. podczas transportu wkrętarki

Zaprojektowane do bardzo ciężkich prac komponenty:  hartowane wpusty przenoszące napęd w uchwycie SDS-Plus, obudowa wykonana z odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego, metalowa obudowa mechanizmu udarowego, dwustronnie uszczelniane łożyska kulkowe, samowyłączające się szczotki węglowe, itp.

Wbudowana latarka (duża dioda LED), która idealnie oświetla miejsce obróbki i pozwala na pracę w miejscach zaciemnionych, czy nie doświetlonych

Hamulec wybiegowy do bardzo precyzyjnego wkręcania, sprawia, że końcówki wkrętarskie, wkręty czy śruby nie zostają przekręcone, czy uszkodzone

Walizka z tworzywa sztucznego - gwarantuje łatwy i bezpieczny transport oraz ułatwia przechowywanie narzędzia, jest odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, dodatkowo walizka posiada specjalnie wyprofilowane miejsca na osprzęt dodatkowy, dzięki czemu żaden z elementów wyposażenia nie przemieszcza się w trakcie transportu.

 • Napięcie akumulatora 18 V Li-Ion PREMIUM (litowo-jonowy)
 • Pojemność akumulatora -
 • Energia udaru 2,5 J (zgodnie z procedurą EPTA 05/2009)
 • Uchwyt wiertarski SDS-Plus
 • Max. średnica wiercenia w betonie 26 mm
 • Max. średnica wiercenia w betonie 68 mm (koroną wiertniczą)
 • Max. średnica wiercenia w stali 13 mm
 • Max. średnica wiercenia w drewnie 30 mm
 • Prędkość obrotowa od 0 do 980 obr/min
 • Max. liczba udarów 4.350 /min
 • Ciężar urządzenia bez akumulatora 2,6 kg
 • Młotowiertarkę akumulatorową firmy BOSCH
 • Rękojeść dodatkową
 • Zderzak głębokości wiercenia
 • Walizkę z tworzywa sztucznego
 • Instrukcję obsługi w języku polskim
 • Kartę gwarancyjną