Pilarka tarczowa GKS 18V-68 GC BOSCH 2x8,0Ah BITURBO

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: BOSCH NIEBIESKI
 • Kod producenta: 06016B5108
 • Dostępność: Jest w magazynie
 • szt.
 • Cena netto: 1 999,19 zł 2 459,00 zł

Akumulatorowa pilarka tarczowa GKS 18V-68 GC BOSCH Professional
wyposażona w bezszczotkowy silnik BITURBO BRUSHLESS
oraz elektroniczną regulację obrotów.


Narzędzia akumulatorowe firmy BOSCH to niezawodne i bardzo wytrzymałe narzędzia, nawet po upadku z wysokości 2 metrów na beton urządzenia te zachowują pełną sprawności i funkcjonalność. Należą do jednych z najlepszych i najmocniejszych tego typu urządzeń na rynku. Wykorzystywane są przez specjalistyczne firmy budowlane i remontowe na całym świecie. Ich innowacyjna koncepcja budowy gwarantuje maksymalną wytrzymałość i żywotność. Po raz pierwszy obudowa jest w całości oddzielona od jednostki napędowej. Tym samym obudowa nie pełni już funkcji podtrzymującej i w połączeniu z elastycznym materiałem Dura Shield stanowi perfekcyjną ochronę przed wszelkimi drganiami, udarami i uszkodzeniami. Umożliwia to efektywną, wysoce profesjonalną pracę bez przerw spowodowanych usterkami narzędzia.

Profesjonalna pilarka tarczowa model GKS 18V-68 GC firmy BOSCH to specjalistyczne urządzenia o niezwykle kompaktowej budowie, dzięki czemu w trakcie cięcia zapewnia perfekcyjne manewrowanie i doskonałe prowadzenie zwłaszcza w ciasnych i trudno dostępnych miejscach.


NOWOŚĆ !!!

BEZSZCZOTKOWY SILNIK BITURBO BRUSHLESS firmy BOSCH osiągający moc nawet do 1800W narzędzia sieciowego.

Akumulatorowe elektronarzędzia firmy BOSCH wyposażone w bezszczotkowe silniki z serii BITURBO BRUSHLESS to najnowszej generacji narzędzia akumulatorowe spełniające najwyższe wymagania, przeznaczone są do najcięższych zadań oraz do prac pod bardzo dużym obciążeniem, a przy tym są bardzo trwałe, niezawodne i wytrzymałe.

Rewolucyjna wydajność nowych akumulatorowych narzędzi BITURBO BRUSHLESS zapewnia ekstremalną moc, a wyjątkowa technologia BITURBO w połączeniu z nowym bardzo wydajnym silnikiem bezszczotkowym w pełni wykorzystuje potencjał najnowszych akumulatorów z serii PROCORE 18V firmy BOSCH.

Dzięki połączeniu silnika BITURBO i akumulatora PROCORE 18V BOSCH użytkownik otrzymuje o 50% większą szybkość cięcia oraz o 30% dłuższy czas pracy na jednym cyklu ładowania akumulatora.


Moduł Bluetooth Connectivity zapewnia informacje o statusie narzędzia oraz informacje serwisowe za pomocą urządzenia mobilnego

Pilarka tarczowa GKS 18V-68 GC została wyposażona w slot do podłączenia modułu Bluetooth (moduł dostępny jest jako osprzęt dodatkowy na naszych aukcjach)

Moduł Bluetooth pozwala spersonalizować narzędzie za pomocą aplikacji Toolbox. Aplikacje można pobrać ze sklepu Play oraz z App Store na smartphone czy tablet

Aplikacja pozwala na ustawienie prędkości obrotowej w pilarce w celu uzyskania najlepszych parametrów do obrabianego materiału

Za pomocą aplikacji można odczytać w pilarce takie funkcje jak:

 • numer seryjny urządzenia
 • numer katalogowy urządzenia
 • datę produkcji urządzenia
 • czas pracy urządzenia
 • stan naładowania akumulatora
 • alerty związane ze stanem urządzenia i akumulatora
 • zarejestrować urządzenia na stronie firmy BOSCH
 • zapisać swoje spersonalizowane ustawienia
 • przywrócić ustawienia fabryczne

Pilarka tarczowa GKS 18V-68 GC została wyposażona w 2 akumulatory litowo-jonowe 18V typu ProCORE o bardzo dużej pojemności – 8,0Ah.

Akumulatory litowo-jonowe 18V / 8,0Ah seria ProCORE BOSCH to akumulatory nie posiadające efektu pamięci oraz efektu samorozładowania, dodatkowo są odporne na nieregularne ładowanie (doładowywanie). Nawet po długim okresie nie używania są bardzo wydajne i zapewniają pełną gotowość do pracy. W każdej chwili można je doładowywać i nie ma obawy, że zostaną uszkodzone

Posiadają wbudowany wskaźnik stanu naładowania, dzięki któremu użytkownik w każdej chwili może sprawdzić czy akumulator należy naładować czy nie, a dzięki dużej pojemności – 8,0Ah pozwalają na dwukrotnie dłuższą pracę w porównaniu z akumulatorami 4,0Ah

Dodatkowo pilarka tarczowa została wyposażona w najnowsze systemy przeciw przeciążeniowe – system elektronicznej ochrony ECP oraz system zarządzania energią cieplną.

System elektronicznej ochrony ECP (Electronic Cell Protection) firmy BOSCH dzięki któremu okres użytkowania akumulatora i silnika został wydłużony kilkukrotnie, chroni on akumulator i silnik przed przeciążeniem i przegrzaniem oraz z zapobiega przed głębokim rozładowaniem akumulatora.

System zarządzania energią cieplną oraz system ochrony silnika EMP (Electronic Motor Protection) firmy BOSCH to system, który reguluje pracą urządzenia w przypadku zagrożenia przegrzaniem. Zapewnia optymalne odprowadzenie ciepła, obniża temperaturę silnika i akumulatora, w trakcie pracy chroni ogniwa i silnik przed nadmiernym nagrzaniem.

Pilarka tarczowa GKS 18V-68 GC jest równie wydajna jak typowe sieciowe pilarki tarczowe, a przy tym bardziej poręczna, lekka i niezależna ponieważ nie posiada przewodu zasilającego. W wyposażeniu seryjnym znajduje się najnowszej generacji ładowarka sieciowa – model GAL 18V-160 C PROFESSIONAL.

Ładowarka GAL 18V-160 C PROFESSIONAL firmy BOSCH z systemem ładowania Power Boost to najnowsza ładowarka sieciowa z mikroprocesorowym sterowaniem, wyposażona w system szybkiego ładowania, dzięki któremu w ciągu 15 minut ładowania akumulator uzyskuje już 50% pojemności, a w ciągu 50 minut osiąga stan pełnego naładowania - 100%. Dodatkowo ładowarka została wyposażona w inteligentny system kontroli temperatury akumulatora, dzięki czemu akumulator jest ładowany tylko i wyłącznie w idealnych warunkach. Wszystkie procesy oraz wszelkie uszkodzenia są określane przy pomocy wbudowanych wskaźników diodowych.

2 akumulatory litowo-jonowe 18V typu ProCORE o pojemności 8,0Ah z wbudowanym wskaźnikiem stanu naładowania akumulatory przeznaczone do pracy pod bardzo dużym obciążeniem, przetestowane wg profesjonalnych kryteriów o bardzo niskiej rezystancji wewnętrznej wyróżniają się wyjątkowo długą żywotnością nawet w przypadku prac w niskich temperaturach, a przy tym są małe i lekkie.

Inteligentna i bardzo szybka ładowarka sterowana procesorem  wyłącza się automatycznie gdy akumulator jest naładowany, zapobiegając przegrzaniu zarówno akumulatora jak i samej ładowarki, dodatkowo kontroluje temperaturę ładowania i nie dopuszcza do ładowania przy zbyt niskiej lub zbyt wysokiej temperaturze, wyposażona we wskaźnik ładowania i wskaźnik uszkodzenia akumulatora.

Bardzo duża głębokość cięcia – do 68mm dzięki zastosowaniu  wysokiej mocy silnika BITURBO firmy BOSCH z nową generacją magnesów.

Nowa generacja obudowy silnika w połączeniu z materiałem Dura Shield gwarantuje urządzeniu pełną sprawność i funkcjonalność nawet po upadku z wysokości 2 metrów na beton.

Metalowa dźwignia unoszenia osłony ochronnej do wycinania rowków oraz do precyzyjnego rozpoczynania cięcia w dowolnie wybranym miejscu np. od środka płyty wiórowej, czy deski.

Metalowa prowadnica równoległa w wyposażeniu przeznaczona do cięć wzdłuż zadanej krawędzi.

Podstawa wykonana z wysokogatunkowego stopu aluminium zwiększa trwałość i precyzję prowadzenia pilarki, a przy tym jest trwała i odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

Wbudowany w podstawę adapter do szyny prowadzącej – pozwala na bardzo precyzyjne cięcie z wykorzystaniem szyn prowadzących z serii FSN firmy BOSCH - w ofercie posiadamy szyny FSN firmy BOSCH o długości: 80cm, 160cm, 210cm i 310cm - dostępne na innych naszych aukcjach.

Blokada wrzeciona zapewnia łatwą i szybką wymianę tarczy przy użyciu tylko jednego klucza (klucz znajduje się w wyposażeniu)

Wysokiej jakości widiowa tarcza tnąca 190mm z 24 zębami Expert for Wood w wyposażeniu seryjnym - przeznaczona do cięcia miękkiego i twardego drewna oraz materiałów drewnopochodnych (płyty wiórowe, płyty MDF, płyty HDF).

Adapter do podłączenia odkurzacza pozwala na podłączenie zewnętrznego źródła odsysania pyłów (odkurzacza).

Smukła i bardzo ergonomiczna rękojeść pokryta antypoślizgowym, miękkim materiałem typu Softgrip z czułym włącznikiem elektronicznym gwarantuje wysokie bezpieczeństwo pracy i dużą wygodę obsługi, zapewnia optymalny kąt pomiędzy narzędziem, a obrabianym elementem, gwarantując przy tym wysoką precyzję podczas cięcia.

Bezstopniowa regulacja głębokości cięcia ze skalą przy pomocy przycisku pozwala na dokładne ustawienie głębokości cięcia w zakresie od 0 do 68 mm bez korzystania z dodatkowych narzędzi.

Bezstopniowa regulacja kąta cięcia przy pomocy śruby szybkomocującej - pozwala na dokładne ustawienie kąta cięcia w zakresie od 0 do 45° bez korzystania z dodatkowych narzędzi.

Przejrzysta skala na podstawie i kątowniku umożliwia łatwy odczyt ustawionej głębokości i skosu cięcia

6-stopniowa regulacja prędkości obrotowej w zakresie od 2500 do 5000 obr/min zapewnia szybkie i łatwe ustawienie prędkości obrotowej do rodzaju obrabianego materiału lub do rodzaju wykonywanego zadania.

Inteligentny hamulec zapewnia bardzo wydajną pracę przy maksymalnej ochronie użytkownika, po wyłączeniu urządzenia hamulec bardzo szybko zatrzymuje obrót tarczy chroniąc użytkownika oraz obrabiany element.

Walizka z tworzywa sztucznego L-BOXX 238 BOSCH z wkładem - to najnowsza linia walizek firmy BOSCH. Dzięki specjalnej konstrukcji dodatkowych zaczepów wszystkie walizki z linii L-BOXX można ze sobą łączyć w jedną całość. System ten pozwala na transport i przenoszenie kilku narzędzi jednocześnie, jest on bardzo praktyczny i co ważne bezpieczny ponieważ w łatwy sposób możemy zabezpieczyć kilka narzędzi jednocześnie.

Asortyment osprzętu dodatkowego w wyposażeniu standardowym:

 • tarcza tnąca 190 mm z zębami z węglików spiekanych (widia)
 • klucz pozwalający na łatwą wymianę tarczy
 • adapter do podłączenia odkurzacza
 • prowadnica równoległa
 
 • Moc maksymalna 1.800 W (porównując do narzędzia sieciowego)
 • Napięcie akumulatora 18 V Li-Ion ProCORE (litowo-jonowy)
 • Pojemność akumulatora 8,0Ah
 • Prędkość obrotowa 2.500 - 5.000 obr/min (regulowana)
 • Średnica tarczy tnącej 190 mm
 • Średnica otworu tarczy 30 mm
 • Maksymalna głębokość cięcia (90°) 68 mm
 • Maksymalna głębokość cięcia (45°) 50 mm
 • Zakres regulacji przechyłu podstawy od 0° do 45°
 • Ciężar urządzenia bez akumulatora 4,3 kg
 • Płynna elektroniczna regulacja obrotów
 • Inteligentny hamulec
 • Slot do podłączenia modułu Bluetooth
 • Bezszczotkowy silnik wysokiej mocy BITURBO BRUSHLESS
 • Pilarkę tarczową firmy BOSCH
 • 2 akumulatory Li-Ion 8,0 Ah
 • Szybką ładowarkę GAL 18V-160 C
 • Tarczę pilarską Ø190 mm
 • Adapter do podłączenia odkurzacza
 • Prowadnicę równoległą
 • Wkład do walizki na narzędzie
 • Walizkę L-BOXX 238
 • Instrukcję obsługi w języku polskim
 • Kartę gwarancyjną