Narzędzie wielofunkcyjne GOP 18V-28 BOSCH 2x5,0Ah

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: BOSCH NIEBIESKI
 • Kod producenta: 06018B6015
 • Dostępność: Jest w magazynie
 • szt.
 • Cena netto: 1 178,05 zł 1 449,00 zł

Narzędzie wielofunkcyjne GOP 18V-28 BOSCH Professional z chwytem Starlock Plus.


Profesjonalne narzędzia akumulatorowe firmy BOSCH z serii V-EC to niezawodne i bardzo wytrzymałe narzędzia, nawet po upadku z wysokości 2 metrów na beton urządzenia te zachowują pełną sprawności i funkcjonalność. Należą do jednych z najlepszych i najmocniejszych tego typu urządzeń na rynku. Wykorzystywane są przez specjalistyczne firmy budowlane i remontowe na całym świecie. Ich innowacyjna koncepcja budowy gwarantuje maksymalną wytrzymałość i żywotność. Po raz pierwszy obudowa jest w całości oddzielona od jednostki napędowej. Tym samym obudowa nie pełni już funkcji podtrzymującej i w połączeniu z elastycznym materiałem Dura Shield stanowi perfekcyjną ochronę przed wszelkimi drganiami, udarami i uszkodzeniami. Umożliwia to efektywną, wysoce profesjonalną pracę bez przerw spowodowanych usterkami narzędzia.


Akumulatorowe elektronarzędzia firmy BOSCH wyposażone w bezszczotkowe silniki z serii EC-Motor to narzędzia spełniające najwyższe wymagania, przeznaczone są do najcięższych zadań oraz do prac pod bardzo dużym obciążeniem, a przy tym są trwałe, niezawodne i bardzo wytrzymałe.

Narzędzie GOP 18V-28 to lekkie (1,8 kg), bardzo poręczne i bardzo wydajne urządzenie o parametrach narzędzia przewodowego (identyczna prędkość cięcia i wydajność szlifowania jak w przypadku tego typu urządzeń elektrycznych – przewodowych). Oferowane narzędzie wyposażone zostało w najnowsze systemy przeciw przeciążeniowe – system ECP.

System elektronicznej ochrony ECP (Electronic Cell Protection) firmy BOSCH dzięki któremu okres użytkowania akumulatora i silnika został wydłużony kilkukrotnie, chroni on akumulator i silnik przed przeciążeniem i przegrzaniem oraz zapobiega przed głębokim rozładowaniem akumulatora.

System zarządzania energią cieplną firmy BOSCH to system, który reguluje pracą urządzenia w przypadku zagrożenia przegrzaniem. Zapewnia optymalne odprowadzenie ciepła, obniża temperaturę akumulatora i w trakcie pracy chroni ogniwa przed nadmiernym nagrzaniem.

Narzędzie wielofunkcyjne GOP 18V-28 zostało wyposażone w 2 akumulatory litowo-jonowe 18V typu PREMIUM o bardzo dużej pojemności – 5,0Ah.

Akumulatory litowo-jonowe 18V / 5,0Ah seria PREMIUM BOSCH to akumulatory nie posiadające efektu pamięci oraz efektu samorozładowania, dodatkowo są odporne na nieregularne ładowanie (doładowywanie). Nawet po długim okresie nie używania są bardzo wydajne i zapewniają pełną gotowość do pracy. W każdej chwili można je doładowywać i nie ma obawy, że zostaną uszkodzone.

Posiadają wbudowany wskaźnik stanu naładowania, dzięki któremu użytkownik w każdej chwili może sprawdzić czy akumulator należy naładować czy nie, a dzięki dużej pojemności – 5,0Ah pozwalają na prawie czterokrotnie dłuższą pracę w porównaniu z akumulatorami 1,5Ah.

Narzędzie GOP 18v-28 jest równie wydajne jak typowe elektryczne narzędzie wielofunkcyjne, a przy tym bardziej poręczne, lekkie i niezależne ponieważ nie posiada przewodu zasilającego. W wyposażeniu seryjnym znajduje się najnowszej generacji ładowarka sieciowa – model GAL 18V-40 PROFESSIONAL.

Ładowarka GAL 18V-40 PROFESSIONAL firmy BOSCH to najnowsza ładowarka sieciowa z mikroprocesorowym sterowaniem, wyposażona w system szybkiego ładowania, dzięki któremu w ciągu 60 minut ładowania akumulator uzyskuje już 80% pojemności, a w ciągu 70 minut osiąga stan pełnego naładowania - 100%. Dodatkowo ładowarka została wyposażona w inteligentny system kontroli temperatury akumulatora, dzięki czemu akumulator jest ładowany tylko i wyłącznie w idealnych warunkach.

Wszystkie procesy oraz wszelkie uszkodzenia są określane przy pomocy wbudowanych wskaźników diodowych.

System montażu brzeszczotów STARLOCK PLUS zapewnia szybką i łatwą wymianę narzędzi roboczych, pozwala na stosowanie osprzętu firmy BOSCH z chwytem STARLOCK i STARLOCK PLUS

Funkcja Starlock Snap-In umożliwia szybkie zdjęcie i wymianę brzeszczota w zaledwie 3 sekundy bez dotykania ostrza

Ergonomicznie ukształtowana część chwytowa pokryta miękkim materiałem typu Softgrip zapewnia optymalny kąt pomiędzy narzędziem, a obrabianym elementem, a przy tym zwiększa bezpieczeństwo i wygodę pracy (urządzenie pewnie leży w dłoni i nie wyślizguje się)

Bardzo duża żywotność i idealne przenoszenie napędu za pomocą zoptymalizowanej przekładni z kołami zębatymi wykonanymi w całości z metalu

Najnowszej generacji obudowa gwarantuje bardzo wysoką odporność na uszkodzenia, nawet po upadku z wysokości 2 metrów na beton, urządzenie zachowuje swoją pełną sprawność

Niewielka średnica części chwytowej (tylko 85 mm) zapewnia wysoką operatywność urządzenia

Duży i wygodny regulator prędkości obrotowej usytuowany w tylnej części obudowy, dzięki czemu użytkownik nie musi się obawiać o przypadkową zmianę prędkości obrotowej w trakcie pracy

Płynna elektroniczna regulacja prędkości zapewniająca idealne dopasowanie prędkości do obrabianego materiału

Duży i wygodny włącznik główny dodatkowo zwiększa komfort pracy

System montażu brzeszczotów STARLOCK PLUS ułatwiający wymianę narzędzi roboczych

Dioda LED doświetlająca miejsce pracy zapewnia doskonałą widoczność oraz komfort użytkowania

Niewielki ciężar (zaledwie 1,8 kg) oraz idealne wyważenie dodatkowo zwiększa komfort i wygodę pracy

 
 • Napięcie akumulatora 18V Li-Ion PREMIUM (litowo-jonowy)
 • Pojemność akumulatora 5,0Ah
 • Prędkość obrotowa od 8.000 do 20.000 obr/min (regulowana)
 • Kąt oscylacji (między skrajnymi położeniami) 2,8 °
 • Rodzaj mocowania StarlockPlus
 • Czas ładowania 15 minut (80% naładowania akumulatora)
 • Czas ładowania 30 minut (100% naładowania akumulatora)
 • Ciężar z akumulatorem 1,8 kg
 • Akumulatorowe urządzenie wielofunkcyjne firmy BOSCH
 • 2 akumulatory 18V o pojemności 5,0Ah LiIon
 • Cyfrową ładowarkę sieciową GAL 18V-40
 • Brzeszczot PAIZ 32 APB StarlockPlus
 • Instrukcję obsługi w języku polskim
 • Kartę gwarancyjną